Dışarıdaki Kapınızız

Ankara ve İzmir Doğanşehirliler Derneği yöneticileri, Malatya’nın Doğanşehir mülki amirlerini ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Dışarıdaki Kapınızız Malatya İlçe

Ankara Doğanşehirliler Derneği Başkanı Süleyman Bilgili ile İzmir Doğanşehirliler Derneği Başkanı Akın Tufan Doğan, Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde Kaymakam Mehmet Soğukpınar, Doğanşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaman, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Malatya Bölge Başkanı İsmet Bayram, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Rıfat Topal ve Zelyurt İnşaat’ın sahibi İşadamı Bahri Zelyurt’u makamlarında ziyaret etti.

Ankara Doğanşehirliler Derneği Başkanı Süleyman Bilgili, ziyarette yaptığı konuşmada, Ankara’da Doğanşehirlilerin bir kapısının olduğunu belirtip, Ankara’da Doğanşehir ilçesini temsil ettiklerini anlattı.

İzmir Doğanşehirliler Derneği Başkanı Akın Tufan Doğan ise İzmir’de yeni kurulan bir dernek olduklarını ifade edip, İzmir’de Doğanşehirlileri bir araya toplama çabasında olduklarını ve Doğanşehirlilerin İzmir’de yerleri olduklarını söyledi.
Kaymakam Mehmet Soğukpınar, Doğanşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaman, ESKKK Malatya Bölge Başkanı İsmet Bayram, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Rıfat Topal ve Zelyurt İnşaat sahibi İşadamı Bahri Zelyurt ise yapılan nezaket ziyaretinden dolayı memnun olduklarını belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 479
Bu Ay : 2008
Toplam : 2008

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom