İlk Gün Taştepe'de Yemek Verdi

Malatya'da Geçtiğimiz Aralık ayında dizayn edilerek hizmete alınan TIR’la Ramazan ayı boyunca vatandaşlara iftariyelik olarak sıcak yemek ve pilav ikramında bulunuluyor.

İlk Gün Taştepe'de Yemek Verdi Malatya Haber

Malatya Belediyesi adına, belediye iştirakleri tarafından; İftar Çadırı, Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı, Aspuzu’da Ramazan Geceleri gibi etkinlikler düzenlenirken, Malatya Belediyesi Gezici Aşevi TIR’ı ile Ramazan boyunca şehrin dört bir yanında ihtiyaç sahiplerine iftar verilecek.

Geçtiğimiz Aralık ayında dizayn edilerek hizmete alınan TIR’la Ramazan ayı boyunca vatandaşlara iftariyelik olarak sıcak yemek ve pilav ikramında bulunuluyor.

Gezici Aşevi TIR’ı, Ramazan ayındaki ilk gününde Taştepe Mahallesi’nde vatandaşlara hizmet verdi. Taştepe Mahallesi’nde düzenlenen ilk iftar dağıtım programına Belediye Başkanı Ahmet Çakır da katılarak vatandaşlara yemek dağıtımında bulundu.

Aşevi TIR’ı, Ramazan ayı boyunca özellikle kenar mahallelere giderek, her gün bir mahallede iftar yemeği dağıtımı yapacak.

Bu arada, Malatya Belediyesi tarafından geleneksel olarak her Ramazan ayında kurulan iftar çadırı bu yıl da Yeni Cami önünde vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Ramazan ayının ilk iftarını, Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi tarafından organize edilen iftar çadırında vatandaşlarla birlikte açtı.

Gezici Aşevi TIR’ı iftar dağıtım programının ardından iftar çadırına geçen Belediye Başkanı Ahmet Çakır, bir süre vatandaşlara yemek dağıtımı yaptı. Ramazan coşkusunu vatandaşlarla paylaşan Başkan Çakır, bu yılki Ramazan’ın ilk iftarını da burada açtı.

Başkan Çakır, iftar çadırında vatandaşlarla sohbet ederek, Ramazan’larını tebrik etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 306
Bu Ay : 4104
Toplam : 4104

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom