Gençler Söz Hakkı İstedi

Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde gençlerin bir araya gelerek oluşturduğu Doğanşehir Gençlik Hareketi, yerel seçimler öncesinde çalışma başlattı.

Gençler Söz Hakkı İstedi Malatya İlçe

Konuyla ilgili basın açıklaması düzenleyen Doğanşehir Gençlik Hareketi Sözcüsü Mustafa Soyer Sükut, “Doğanşehir’in geleceği ve menfaatleri doğrultusunda partiler üstü politika anlayışı ile bir araya geldik. İlçemiz, resmi kayıtlara göre 41 bin 325 nüfus ve 28 bin 792 seçmeni ile Malatya’nın siyasetinde en büyük rolü üstlenmesine rağmen hak ettiği değeri, yatırımı bu güne kadar hiç görmemiş, devamlı figüran rolü verilerek kulak ardı edilmiştir” dedi.

Yürüttükleri çalışmaların amacına da değinen Sükut, “Yerel yöneticilerin kişisel hırs, rekabet ve menfaatleri doğrultusunda hareket ederek koltuk sevdasına düşmeleri de büyük bir etken olmakla beraber biz gençlerin böyle bir oluşuma girmesini tetiklemiştir. Gençlerin görüş ve önerilerine değer vererek söz hakkı verecek bir yönetici istiyoruz” diye konuştu.

Toplantıdan sonra yaklaşık 40 araçtan oluşan konvoy ile şehir turu atan Doğanşehir Gençlik Hareketi Üyeleri, İşadamı Vahap Küçük’ü ziyaret etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 625
Bu Ay : 3109
Toplam : 3109

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom