Esenlik Standı Göz Dolduruyor

3-7 Temmuz tarihleri arası Mişmiş Park Fuar alanında gerçekleştirilen 21. Malatya Genel Sanayi ve Ticaret fuarı ile Uluslararası Kültür Sanat ve Kayısı Festivali'nde Esenlik açtığı iki stant ile faaliyet alanlarında ürettiği ürünleri tanıtacak.

Esenlik Standı Göz Dolduruyor Malatya Ekonomi

"Bu tür fuarlar ilimizin reklamı açısından çok önemlidir"       

Artık Malatya'nın fuarlar şehri olarak adlandırıldığını dile getiren Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; "Belediye Başkanımız Ahmet Çakır'ın verdiği destek ile yapılan organizasyonlar sayesinde Malatya fuarlar kenti olarak adlandırılmaktadır. Büyükşehir olan ilimizde gerçekleştirilen bu tür organizasyonlar daha fazla anlam ifade etmektedir. İlimizin reklamı ve tanıtımı açısından çok önemli etkinlikler" dedi.

"Esenlik bir çok kolda faaliyetlerini sürdürmektedir"

Açtığımız stantta faaliyet alanlarımızdaki ürünlerin tanıtıldığını söyleyen Boyraz; "Diğer fuarlarda olduğu gibi Esenlik standı bu fuarda da göz doldurmaktadır. Esenlik faaliyet alanları ile ilimizin gelişmişliğine büyük katkılar yapmakta ve Büyükşehir'imizin en önemli kuruluşu olduğunu faaliyet alanları ile göstermektedir. Standımızı ziyaret eden vatandaşlarımız birçok kolda faaliyetlerini sürdüren Esenlik'i daha fazla tanıma fırsatı bulabilecekler. Fuar boyunca açık kalacak standımızda faaliyet alanlarımızda ürettiğimiz ürünlerin tanıtımının yanı sıra Esenlik'in yaptığı bütün işler bu stantta anlatılmaktadır. Ayrıca yeni faaliyet alanlarımızdan biri olan Kimya Fabrikası'nın ürünleri de standımızda sergilenmektedir" dedi.

Esenlik standını ziyaret ederek Genel Müdürümüz Hulusi Boyraz'dan faaliyet alanları ile ilgili bilgi alan Malatya Valisi Vasip Şahin, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Tayvan Büyükelçisi James Chene ve eşi, Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Şanal Tosun, Başsavcı vekili A.Kadir Gündem, Malatya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Hasan Aksoy, Malatya Müsiad Şube Başkanı Mehmet Balin, Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mustafa Yılmaz, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk,  Malatya Belediye Başkan Yardımcıları Ertan Mumcu, Hasan Atay, M. Fatih Güven, Motaş Genel Müdürü Hasan Alıcı, Megsas Genel Müdürü İlhan Yılmaz, ilçe ve belde belediye başkanları, kurum temsilcileri, daire müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, meclis üyeleri, diğer stantları gezdikten sonra Esenlik Yemek Fabrikası'nı da ziyaret ettiler.

Esenlik Yemek Fabrikası standı fuarı ziyarete gelen vatandaşlara ve stant görevlilerine hizmet vermek amacı ile fuar boyunca açık kalacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 515
Bu Ay : 2083
Toplam : 2083

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom