2 Temmuz Türkiye Gündemi

2 Temmuz Türkiye Gündemi.

2 Temmuz Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Başbakan Erdoğan’ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 15.00’te Genel Kurul’da gerçekleştirilecek TBMM Başkanı ile Başkanlık Divanı üyelerinin seçimine katılacak.

Bakanların ve bakan yardımcılarının faaliyetleri
- İçişleri Bakanı Muammer Güler, saat 14.00’te TOBB Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek 98. Dönem Kaymakamlık Kura Töreni’ne katılacak.
- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, saat 10.00’da MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve beraberindeki heyeti kabul edecek.
- AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, saat 19.00’da Hilton Otel’de gerçekleştirilecek Litvanya Milli Günü Resepsiyonu’na katılacak.

TBMM gündemi
- AK Parti Grup Toplantısı saat 11.15’te, CHP Grup Toplantısı saat 13.30’te, MHP Grup Toplantısı saat 12.30’da başlayacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- “Artvin Doğalgaz Boru Hattı Arazi – Etüt, Harita ve Kamulaştırma / Mühendislik” ihalesi ile ilgili teklifler, saat 14.00’te BOTAŞ Genel Müdürlüğünde açılacak.
- İstanbul Bağımsız Milletvekili Levent Tüzel, saat 17.00’de Sıhhiye Toros Sokak’ta başlayıp Kolej Meydanı’nda sona erecek yürüyüşün yapılacağı Sivas Olaylarını anma etkinliğine katılacak.
- ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve Meclis Başkanı Nurettin Gürgür, saat 10.30’da TOBB başkanlık seçimine ilişkin basın toplantısı düzenleyecek.
- Gazi Üniversitesi tarafından düzenlenen “Uluslararası Yayınlar Ödül Töreni” saat 10.00’da Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 100. Yıl Kültür Merkezi’nde yapılacak.
- Büro Emekçileri Sendikası üyeleri, saat 12.45’te Ankara Adliyesi önünde basın açıklaması yapacak.
- ÖZGÜR-DER, Saraçhane Parkı’nda saat 14.00’te, “Laik Baskı ve Dayatmalara Karşı Mursi’nin Yanındayız” konulu basın açıklaması ve protesto gösterisi düzenleyecek.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------------------------
- Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarına bugün start verecek. 7 Temmuz’a kadar İstanbul’da çalışacak olan Galatasaray, 8 Temmuz'da kamp ve hazırlık maçları için İngiltere’nin Birmingham kentine hareket edecek.
- Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını bugün başlayacak. Futbolcular, testlerinin bitimiyle birlikte 10 günlük kamp için 3 Temmuz'da Düzce Topuk Yaylası'na, 13 Temmuz’da Hollanda’ya gidecek.
- Kasımpaşa, yeni sezon hazırlıklarını İstanbul’da sürdürüyor.
- Trabzonspor yeni sezon hazırlıklarını Isparta Davraz'da sürdürüyor.
- U20 Dünya Kupası 2.tur maçlarında 4 maç oynanacak. Saat 21.00’de Türkiye, Gaziantep Kamil Ocak Stadı’nda Fransa ile karşılaşacak.
18.00 İspanya - Meksika (Türk Telekom Arena)
18.00 Yunanistan - Özbekistan (Kamil Ocak)
21.00 Nijerya - Uruguay (Türk Telekom Arena)
21.00 Fransa - Türkiye (Kamil Ocak)
- Bursaspor yeni sezon hazırlıklarını Avusturya’da sürdürüyor.
- Çaykur Rizespor, 2013-2014 sezonu hazırlıklarını Gerede Dorukkaya’da sürdürüyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 5
Bu Ay : 1260
Toplam : 1260

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom