Valiye Satranç Masası Hediye Edildi

Türkiye Satranç Federasyonu (TSF), Malatya Valisi Vasip Şahin’e, 1. Altın Kayısı Satranç Turnuvası’na katkılarından dolayı satranç masası hediye etti.

Valiye Satranç Masası Hediye Edildi Malatya Haber

Malatya’da 10 ile 15 Haziran tarihlerinde düzenlenen 1. Altın Kayısı Satranç Turnuvası’na katkıda bulunan Vali Şahin’e satranç masasını Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen ile Satranç Malatya İl Temsilcisi Cemal Gürsel Toy takdim etti.

Masayı büyük bir dikkatle inceleyen Vali Vasip Şahin, Satranç Federasyonu tarafından verilen satranç masası armağanı için teşekkür etti.

Satranç Malatya İl Temsilcisi Cemal Gürsel Toy ise 1. Altın Kayısı Satranç Turnuvası’nın Malatya’ya büyük değer kattığını ifade ederek, “Malatya Belediyemizin destekleriyle düzenlenen 1. Altın Kayısı Satranç Turnuvası, Malatya adına önemli bir organizasyon oldu. Turnuvanın düzenlenmesinde bize her türlü desteği veren Sayın Valimiz ve Malatya Belediye Başkanımıza, Türkiye Satranç Federasyonu tarafından satranç masası hediye edildi. Federasyon tarafından gönderilen bu anlamlı hediyeyi Sayın Valimize takdim ettik” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 638
Bu Ay : 7435
Toplam : 7435

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom