Satranç Şampiyonası Sona Erdi

10 ayrı ülkeden ve Türkiye’nin değişik şehirlerinden yaklaşık 250 sporcunun katıldığı Uluslar arası Altın Kayısı Satranç şampiyonasında ödüller sahiplerini buldu.

Satranç Şampiyonası Sona Erdi Malatya Spor

Malatya Belediyesinin organizasyonuyla bu yıl 1.si düzenlenen 10 ayrı ülkeden ve Türkiye’nin değişik şehirlerinden yaklaşık 250 sporcunun katıldığı Uluslar arası Altın Kayısı Satranç Şampiyonası 15 Haziran 2013 tarihinde düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

Yaklaşık 250 sporcunun katıldığı Uluslar arası Altın Kayısı Satranç şampiyonasının ödül törenine, Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı, Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu,Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Burak Hasiloğlu, bazı daire müdürleri ile satranç sporcuları katıldı.

A Genel Kategoride ilk üç’e giden sporculara ödüllerini AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin verirken, B. Genel Kategorisinde  ilk üç’e giren sporcuların ödüllerini de Belediye Başkanı Ahmet Çakır verdi.

Böyle güzel bir organizasyonu gerçekleştirdiği için Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür eden AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin,  “Umut ediyorum ki bu güzel organizasyon bundan sonraki yıllarda da devam eder” dedi.

A. Genel Kategorisinde ilk üç’e giren sporcular:

1. Davıt Benıdze  2. Shota Azaladze 3. Logman Gulıev

B. Genel Kategorisinde ilk üç’e giren sporcular:

1. Vedat Çam 2. Erdem İstekli 3. Fatih Demirbaş

Şampiyonada toplam 35 bin TL para ödülünün yanı sıra, sporculara Kayısı, Belediye Kültür yayınlarının yer aldığı set ve çeşitli hediyeler verildi. 

Program sonunda Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Burak Hasiloğlu, Katkı ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a, Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu’ya ve Gençlik Spor İl Müdürü Sadi Fındıklıya plaket verdi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 542
Bu Ay : 7688
Toplam : 7688

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom