Öğrencilerden Mezuniyet Gecesi

Malatya Şeker İlkokulu’nda 2012-2013 eğitim ve öğretim yılının tamamlanmasına az bir süre kala 4-B öğrencileri tarafından mezuniyet gecesi yapıldı.

Öğrencilerden Mezuniyet Gecesi Malatya Eğitim

Sabancı Kültür Merkezi’nde düzenlenen yıl sonu mezuniyet programına, Belediye Başkan Yardımcısı Selim Pilten, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mahmut Berk, Eğitim Bir Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım, Okul Müdürü Ramazan Doğan, okul müdür yardımcıları, okul öğretmenleri, 4-B sınıfı öğrencileri ve velileri katıldı.
Programda konuşma yapan Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mahmut Berk, veli-öğretmen dayanışmasının öneminden bahsederek, aile öğretmenliği projesinin güzel bir örneğini gördüklerini söyledi.

Yaklaşık üç saat süren mezuniyet gecesinde, öğretmen ve öğrenciler tarafından hazırlanan gösteriler sahnelendi. Öğrenciler ilk olarak tango gösterisi yaptı. Ardından ‘Zaman Makinesi’ adlı tiyatro sahnelendi. Öğrenciler, gösteriyi izleyenlerden tam not aldı.

Sınıf Öğretmeni Tangül Güneş, başarıda öğretmen ve veli birlikteliğinin sonucunu aldıklarını belirtip tüm velilerine ve gecede emeği geçenlere teşekkür etti.

Güneş, konuşmasına şöyle devam etti:

“Okumak, en büyük zenginliktir. Okumak, her sorunun çözümünde en iyi ilaçtır. Hepinize yaşantınızda mutluluklar ve başarılar diliyorum. Umarım vatana millete hayırlı bireyler olursunuz.”

Gece, keplerin havaya atılmasıyla gece sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 230
Bu Ay : 4028
Toplam : 4028

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom