Belediye Meclis Toplantısı

Malatya Belediye Meclisi Haziran Ayı olağan toplantısı, Belediye Başkan Vekili Hasan Atay’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Afganistan’ın Semengan Şehri ile kardeş kent ilişkisi kurulması da kabul edildi.

Belediye Meclis Toplantısı Malatya Haber

Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen meclis toplantısı, gündem dışı verilen tekliflerin gündeme alınması konusu görüşüldükten sonra, gündemdeki maddelerin görüşülmesiyle devam etti.

Gönüllü İtfaiyecilik Yönetmeliği’nin kabul edildiği meclis toplantısında, Afganistan’ın Semengan Şehri ile kardeş kent ilişkisi kurulması da kabul edildi. Toplantıda, şehir içi minibüs hatları ile ilgili Trafik İhtisas Komisyonu raporu kabul edilirken; rapor doğrultusunda 27 hatta 36 güzergah yeniden belirlendi.

Bakanlar Kurulu’nca kabul edilen Horata Vadisi Rekreasyon, Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje alanı olarak ilan edilmesi kararı alındı. Meclis toplantısında; İmar Uygulamalarına İlişkin Yönetmelik, Hukuk Komisyonu’na havale edilirken; yeniden düzenlenen inşaat ruhsat harçları da kabul edildi.

Gündemde bulunan imar maddelerini de görüşen Belediye Meclisi, bazı maddeleri karara bağlarken, bazı maddeleri de imar komisyonuna havale etti.

Belediye Meclisinin Temmuz ayı toplantısının 3 Temmuz Çarşamba günü Saat 14.00’de gerçekleştirilmesi kararlaştırıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 840
Bu Ay : 3324
Toplam : 3324

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom