5 Haziran Türkiye Gündemi

5 Haziran 2013 Türkiye Gündemi

5 Haziran Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül’ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 11.00’da İstanbul Milletvekili ve Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü’nde kabul edecek, saat 12.00’da veda ziyaretinde bulunacak olan Sırbistan Büyükelçisi Duşan Spasojeviç’i kabul edecek, saat 14.00’da ABD Başhukukçular Birliği heyetini kabul edecek, saat 15.00’da Mısır Arap Cumhuriyeti Enformasyon Bakanı Salah Abdel Maksoud ve beraberindeki heyeti kabul edecek.

Bakanların ve bakan yardımcılarının faaliyetleri
- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, saat 12.00’da kamu kesimi toplu iş sözleşmeleriyle ilgili işçi sendikaları konfederasyonları ve kamu kesimi işveren sendikaları konfederasyonları temsilcileriyle bir araya gelecek.
- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, saat 11.30’da Türkçe Olimpiyatları için Türkiye’de bulunan öğrencilerden oluşan bir heyeti kabul edecek.
- Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, saat 14.30’da ATO Congresium’da gerçekleştirilecek “Dünya Çevre Günü” programına katılacak.
- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, saat 14.00’da İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde (Avcılar Yerleşkesi) “Yılın Enleri 2012” programına katılacak.
- Avrupa Birliği ve Başmüzakereci Egemen Bağış, saat 14.00 Yıldız Sarayı’nda "Saray Akademi Yıldız" konferansına, saat 19.30’da da Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek Türkçe Olimpiyatları Tasavvuf Musikisi Programı’na katılacak.

TBMM gündemi
- Bağımsız İstanbul Milletvekili Abdullah Levent Tüzel, saat 11.00’da basın toplantısı düzenleyecek. 
- MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, saat 11.30 basın toplantısı düzenleyecek. 
- CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, saat 12.00 basın toplantısı düzenleyecek. 
- CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, saat 12.30’da basın toplantısı düzenleyecek. 
- Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya ve Komisyon üyeleri, saat 12.30 basın toplantısı düzenleyecek. 
- CHP Çevre Komisyonu üyeleri, saat 13.00’da basın toplantısı düzenleyecek. 
- BDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, Saat 13.30’da basın toplantısı düzenleyecek. 
- MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, saat 14.00 basın toplantısı düzenleyecek.

Siyasi partilerin gündemi
- CHP MYK, saat 11.00’da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanacak, saat 12.15’te Parti Sözcüsü Haluk Koç, toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Sümer Holding A.Ş.&ye ait Çukurambar’daki arsaların üzerindeki varlıklar ile birlikte özelleştirme ihalesinin nihai pazarlık görüşmesi saat 16.00’da Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nda yapılacak.
-TSE Başkanı Hulusi Şentürk, saat 10.00’da Ekonomi Muhabirleri Derneği üyeleriyle kahvaltılı toplantıda bir araya gelecek.
- ANGİAD Yönetim Kurumu Başkanı Abdullah Değer, saat 10.00’da kahvaltılı basın toplantısı düzenleyecek.
- Ankara Üniversitesi öğrencileri ve öğretim üyeleri, saat 13.00’da Ankara Üniversitesi 1. Çevre Günleri kapsamında bisiklet turu düzenleyecek.
- SETA Vakfı, saat 11.00’da “Yeni Ortadoğu’da Medyanın Dönüşümü” adlı panel düzenleyecek.
- KESK üyeleri, saat 12.00’da Kolej Meydanı’nda toplanacak.
- DİSK üyeleri, saat 10.30’da Sakarya Meydanı’nda basın toplanacak.
- Eğitim-İş üyeleri, saat 10.30’da sendika önünde basın açıklaması yapacak.
- Tabiat Kanunu İzleme Girişimi üyeleri, saat 13.00’da Kuğulu Park’ta basın açıklaması yapacak .
- Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV), Haliç Kongre Merkezi’nde saat 11.00’de “Taksim Gezi Parkı” eylemleri ile ilgili sağduyu çağrısı yapacak.
- Türkiye Devrimci İş Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) üyeleri, saat 13.00’da iş bırakarak DİSK Genel Merkezi önünden Taksim’e yürüyecek.
- Esenler Belediyesi saat 10.00’da Kemer TEDAŞ Fidan Dikim Alanı’nda “Her doğan bebeğe bir fidan”kampanyası kapsamında fidan dikim töreni gerçekleştirecek.
- Ümraniye Belediyesi, saat 13.30’da Dünya Çevre Günü’nü Ümraniye Meydanı’nda kutlayacak.
- Kağıthane Belediyesi’nde saat 14.00’da “Geri Dönüşüm Yarışması” kapsamında en fazla atık toplayan okullara ve öğrencilere ödülleri takdim edilecek.
- Kartal Belediyesi, saat 18.30’da Dünya Çevre Günü kapsamında Kartal Meydanı’ndan Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’ne yürüyüş düzenleyecek.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------------------------
- TBBL Play-Off Final Serisi 1. maç Galatasaray- Banvit Abdi İpekçi Spor Salonu. Saat 20:00
- Avrupa Fair-Play 19. Kongresini 5-8 Haziran 2013 tarihleri arasında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin ev sahipliğinde İstanbul’da yapacak. Avrupa Fair -Play Birliği saat 17:30’da Ataköy Olimpiyatevi’nde bir basın toplantısı düzenleyecek.
- Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman 16 Haziran’da yapılacak başkanlık seçimi için listesini Beşiktaş Divan Başkanlığı’na verecek. Akaretler saat, 13:30
- U20 Milli Takımımız çalışmalarını Düzce Topuk Yaylası’nda sürdürecek. Sabah idmanı basına kapalı olurken, 17.30'da başlayacak günün ikinci çalışmasının ilk 30 dakikası basın mensupları tarafından izlenebilecek. Ayrıca saat 17.00'da U20 Milli Takımı teknik heyetinden bir antrenör ve 2 futbolcu da basın mensupları ile bir araya gelecek.
- Kulüpleri Birliği Vakfı 2012-2013 sezonunun değerlendirilmesi ve 2013-2014 sezonundan beklentiler hakkında görüş alışverişinde bulunmak üzere, saat 14.00’da Astoria’da toplanacak. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 82
Bu Ay : 4511
Toplam : 4511

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom