Minik Ressamlar Resimlerini Sergiledi

91 000 Dev Öğrenci Sevgi Anaokulu ile Malatya merkezdeki anaokulu ve anasınıfı 5-6 yaş grubu öğrencilerinin katıldığı pastel boya resim sergisi açıldı.

Minik Ressamlar Resimlerini Sergiledi Malatya Kültür-Sanat

Okul Medya - Monami sponsorluğunda düzenlenen yarışmada çeşitli okullardan katılan öğrenciler belirlenen konu ile ilgili resimlerini yaptılar. Öğrencilerin yaptığı resimler, İnönü Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim üyesi Fehmi Kolçak’ın başkanlığında resim öğretmenlerinden oluşan komisyon tarafından değerlendirildi. Değerlendirme sonunda ilk üçe giren öğrencilere bisiklet, dördüncü öğrenciye kırtasiye seti ve çanta hediye edildi. Ayrıca yarışmaya katılan tüm öğrencilere boyama seti ve madalya verildi. Aynı gün yapılan yılsonu sergisinde yarışmacılara hediyeleri takdim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Numan Örnek, Milli Eğitim Şube Müdürü Sadun Kılınç, Eğitim Bir Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım ve çok sayıda anaokulu müdürü ve davetlilerin katıldığı yıl sonu sergisinde, Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları ekibi gösterisi, Sevgi Anaokulu Korosu ve öğrencilerinin Kafkas gösterisi ile açılış yapıldı. Daha sonra şenlik pastası kesilmesinden sonra sergi gezildi.

Okul Müdürü Hatice Konuk, “Düzenlediğimiz resim şenliğini geleneksel hale getirmeyi düşünüyoruz. Bu program Anaokulları arasında örnek gösterilebilecek niteliktedir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 777
Bu Ay : 1512
Toplam : 1512

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom