TSO Meclis Seçimi Yapıldı

TSO Meclis Başkanlığı için ise 3 ayrı liste yarıştı.Sami Payza, Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve İlhan Aksoğan ayrı listelerle çıktılar.Sami Pyaza’nın listesi 41, Oğuzhan Ata Sadıkoğlu’nun listesi 32 ve İlhan Aksoğan’ın listesi ise 1 oy aldı.

TSO Meclis Seçimi Yapıldı Malatya Ekonomi

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkan, Yönetim Kurulu, Meclis Başkanı, Disiplin Kurulu ve TOBB Genel Kurul delege seçimleri gerçekleştirildi. 

TSO Meclis Üyeliği seçimlerinin 18 Mayıs’ta gerçekleştirilen Meclis Üyeliği seçimlerinin ardından TSO Kurul seçimleri gerçekleştirildi. Buna göre, Hasan Hüseyin Erkoç yeniden TSO Başkanı seçilirken, TSO Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise Mustafa Çekirdek, Fatih Ilıcak, Halil İbrahim Şireci, Erdal Göçmez-Hüseyin Çınar, Nevzat Diri, Ekrem Özer, Celal Abbas Karaduman, Cebrail Aldı ve Muhammet Yüksekler getirildi.

TSO Meclis Başkanlığı için ise 3 ayrı liste yarıştı. Mevcut Meclis Başkanı Sami Payza’nın karşısına Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve İlhan Aksoğan ayrı listelerle çıktılar. Seçim sonucunda Sami Pyaza’nın listesi 41, Oğuzhan Ata Sadıkoğlu’nun listesi 32 ve İlhan Aksoğan’ın listesi ise 1 oy aldı. Buna göre Meclis Başkanlığına yeniden Sami Payza seçilirken, Ömer Dinç (Meclis Başkan Vekili ), Ali Seydi Ünlü (Meclis Başkan Vekili ), Batuhan Demirel (Divan Üyesi) ve Enver Geleri (Divan Üyesi) oldular.

TOBB Genel Kurul Delegeliği için ise şu isimler seçildiler; Mehmet Dursun, Ahmet Gür, Suat Hamdi Gülşen, Erel Karagöz, Aytunç Narin, Adil Güntan, Abdullah Öngenli, Murat Gümüş ve Hacı Emin Ilıcak
TSO Disiplin Kurulu Üyeliklerine ise Sıddık Özdemir, Yalçın Geyik, Murat Tokmak, Fatih Sözen, Mehmet Adil Tutan, Selami Özen, Mecit Kaynar, Cafer Menevşe, Muhsin Akyol, Bünyamin Özdemir, Yücel Altınova ve Mustafa Kanmaz seçildiler.

TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, yapılan son seçimlerle TSO’da seçim sürecinin sonuçlandığını belirterek, “Sonucun Malatya için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Artık ben yok, biz varız. Yeni mecliste Malatya’nı ve üyelerimizin sorunlarını tartışır olacağız. İnşallah hayırlı hizmetler üretiriz. Şehrin gelişmesine ve istikrarı için katkı sağlamaya çalışacağız. 74 tane kendi mesleğinde seçilen çok değerli arkadaşlarımız var. Bir çatı altında Malatya’nın sorunlarını tartışır olacağız. Çıkan sonucun Malatya’ya hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 625
Bu Ay : 3109
Toplam : 3109

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom