Dereceli Öğrencilere Ödülleri Verildi

Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü ile Ezcümle Kültür Sanat ve Edebiyat Dergisi işbirliğinde lise öğrencilerine yönelik Serbest Şiir Yarışması ödül töreni düzenlendi.

Dereceli Öğrencilere Ödülleri Verildi Malatya Haber

Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda düzenlenen ödül töreninde konuşan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, “Edebiyat insanları edepli yapar” diyerek, “Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu tür programları ıskalamamız mülkün değil” ifadelerini kullandı. Mehmet Bulut,”Bu tür yarışmalarla çocuklarımızın yetenekleri ortaya çıkarılıyor” şeklinde konuştu.
Ezcümle Kültür Sanat ve Edebiyat Dergisi Genel Yayın Müdürü Hüseyin Kartal ise, şiir yarışması düzenleyip, genç yetenekleri ortaya çıkarmak istediklerini ifade ederek, Ezcümle Kültür Sanat ve Edebiyat Dergisi hakkında bilgiler aktardı.

Şair Sanatçı Yakup Fırat’ın parçalarını seslendirdiği programda, lise öğrencilerine yönelik düzenlenen ve 65 öğrencinin katıldığı Serbest Şiir Yarışması sonunda birinci olan Kernek Anadolu Lisesi Öğrencisi Yusuf Gökhan, ikinci olan Malatya İmam hatip Anadolu Lisesi Öğrencisi Yusuf Demirtaş ile üçüncülüğü elde eden Orgeneral Eşref Bitlis Anadolu Lisesi Öğrencisi Okan Doğan ile ilk 10’a girenlerin hediyelerini, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut,Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mehmet Boyraz, Numan Örnek, Sedat Yetiş ve Mahmut Berk ile diğer ilgili ve yetkililer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 106
Bu Ay : 3550
Toplam : 3550

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom