İlk Okula Kitap Bağışladılar

Malatya’da üniversite öğrencileri ilk okul kütüphanesine kitap bağışladı.

İlk Okula Kitap Bağışladılar Malatya Haber

Malatya İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği 2. öğretim 3 sınıf öğrencileri öğrencilerinden Söğüt ilk okuluna 2 bin 467 adet kitap hediye edildi.

Okulda yapılan törende, Doğanşehir Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Söylemez, Şube Müdürü Atilla Mutlu, Söğüt ilk okulu müdürü Caner Güler, ve öğretmen Sultan Yurdakul Ölmez katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Söylemez, yaptığı açıklamada, “ İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği 2. öğretim 3. Sınıf Öğrencileri; Hilal Yurdakul, Fatma Osmanoğlu, Harika Coşkun, Esra Çukurlu, Tuba Çevik Tarafından Topluma Hizmet Uygulamaları Kapsamında İlçemiz Söğüt İlköğretim okulu kütüphanesine 2 bin 467 Adet Kitap Yardımında bulundular. Kendilerine topluma yararlı olan projede emek verdikleri için teşekkür ederiz. İnşallah çocuklarımız istifade eder. Bu Projenin Söğüt İlk okulunda uygulanmasında emeği geçen okul müdürü Caner Güler´e ve okul öğretmenlerinden Sultan Yurdukul Ölmez´e Teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 34
Bu Ay : 7180
Toplam : 7180

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom