Kayısı Yağıyla Ödül Getirdi

Malatya’dan, "Acı badem ve Kayısı yağım neler yaptı” adlı proje, " En İyi Birinciler” arasına girdi ve Türkiye birincisi oldu.

Kayısı Yağıyla Ödül Getirdi Malatya Eğitim

Malatya Bilim Koleji tarafından yapılan açıklamada, “Ankara’da Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ve TÜBİTAK'ın ortaklaşa düzenlediği “Bu Benim Eserimproje yarışmasında Okulumuz, Fen ve Teknoloji dersinde hazırlamış olduğu proje ile Türkiye birincisi oldu.

Ortaokulların 6,7, 8. sınıflarına yönelik, Matematik ve Fen Bilimleri alanında 8.si yapılan “Bu Benim Eserim” proje çalışması final yarışması Ankara’da gerçekleştirildi” ifadeleri kullanıldı.

“Fen Bilimleri alanında Özel Malatya Bilim Ortaokulu, Fen ve teknoloji öğretmeni Özlem Baydoğan ’ın danışmanlığını yaptığı Hacer Atalan ile Türker Kıtlık’ın hazırladığı " Acı badem ve Kayısı yağım neler yaptı” adlı proje, " Türkiye’de "En İyi Birinciler” arasına girdi ve Türkiye birincisi oldu.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından “Bu Benim Eserim” Proje çalışması final sergisine katılan tüm öğrenciler tablet bilgisayar, Danışman Öğretmenler ise dijital fotoğraf çerçevesi ile ödüllendirildi” denilen açıklamada,
“Öğretmenimiz Özlem Baydoğan ’ı ve Öğrencilerimizi tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz” şeklinde tamamlandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 627
Bu Ay : 4071
Toplam : 4071

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom