Şampiyonuz Ama Hakkımız Verilmiyor

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba , 44 Malatyaspor’a haksızlık yapıldığını ileri sürüp, “Şampiyonuz ama hakkımız verilmiyor” dedi.

Şampiyonuz Ama Hakkımız Verilmiyor Malatya Haber

Ağbaba, TBMM Genel Kurulunda 44 Malatyaspor’la ilgili bir değerlendirme yaparak, haksızlığı bir kez daha gündeme getirdi. Ağbaba yaptığı konuşmada “Sayın Başkan, ben, yüce Meclisin dikkatine bir şey sunmak istiyorum. Belki Türkiye'de yeni örneği var ama dünyada var mı bilemiyorum.

Bizim, 44 Malatyaspor diye bir takımımız var, sarı kırmızılı. Bunlar yaz-kış demeden çalışarak, oynayarak, bileklerinin hakkıyla bu yıl şampiyon oldular, 70 puanla, lider oldular ama şampiyon ilan edilmiyorlar. Aynı puana sahip bir başka takımı, Hatay Payas Belediyespor'u lider ilan ettiler. Bunun hukukta da yeri yok, bunun sporda da yeri yok. Maalesef, 44 Malatyaspor büyük bir haksızlığa uğruyor. 70 puan ve averajı yüksek olmasına rağmen şampiyon ilan edilmiyor. Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu da bu konuda çok çaba göstermiyor. Bunu dikkatlerinize sunmak istedim. 44 Malatyaspor'un 70 puan, 56 averajı var, Payas Belediyespor'un 70 puan, 52 averajı var. Lideriz, şampiyonuz ama hakkımız verilmiyor. Hakkımızı vermeyenleri Malatyalılar adına burada kınıyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 839
Bu Ay : 3383
Toplam : 3383

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom