Çakır Çalışmaları Yerinde İnceledi

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, beraberinde belediye çalışanlarıyla birlikte bazı cadde ve sokaklarda yapılan çalışmaları yerinde denetleyerek, incelemelerde bulundu.

Çakır Çalışmaları Yerinde İnceledi Malatya Haber

İlk olarak İlçe ve Köy Garajı civarında yapılan asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Çakır, daha sonra Terminal ve Zabçıoğlu caddelerinde yapılan yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarını inceledi.

İnceleme gezisi sırasında bölge esnafları ve vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Çakır, Haci Abdi, Nuriye, Büyük Mustafa Paşa, Küçük Mustafa Paşa ve Aslanbey mahallelerindeki çalışmaları yerinde gördü.

Geziye, Haci Abdi Mahallesi Muhtarı A.Vahap Özdemir, Nuriye Mahallesi Muhtarı Nurettin Aras ve Aslanbey Mahallesi Muhtarı Tevfik Sağlam da katıldı. Düzenleme çalışması yapılacak cadde ve sokaklarla ilgili olarak mahalle muhtarlarıyla da görüş alışverişinde bulunan Başkan Çakır, Mimar Sinan Caddesi’ni baştan sona gezdi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, hemen her mahalleden cadde ve sokak düzenleme talebi aldıklarını belirterek, “Belli bir plan ve program dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu mahallelerimizin düzenleme taleplerini de bu program doğrultusunda değerlendirmeye çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 403
Bu Ay : 2887
Toplam : 2887

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom