Yeşiltepe Stadında İl Futbol Şenliği

Türkiye Futbol Federasyonu Çocuk ve Okul Futbolu Müdürlüğü tarafından hazırlanan Yetenek Destek Merkezleri Projesi kapsamında Yeşiltepe Stadı’nda İl Futbol Şenliği yapıldı.

Yeşiltepe Stadında İl Futbol Şenliği Malatya Spor

Ülker'in sponsorluğunda, il ve ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile işbirliği yapılarak gerçekleştirilen projede, 2001 ve 2002 doğumlu kız ve erkek öğrenciler, teknik-beceri parkurları ile mini futbol etkinliklerine katıldı.

Malatya Okul Bölge Futbol İl Koordinatörlüğü görevlisi Beden Eğitimi öğretmeni Sinan Alkış, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Türkiye Futbol Federasyonu ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın iş birliği çerçevesinde ÜLKER’in sponsorluğunda Türkiye’nin 12 ilinde olduğu gibi Malatya’mızda da 11-12 yaşındaki 300 kız ve erkek öğrenci sporcu ile Yetenek Destek projesi Futbol şenliğini gerçekleştirdik.

Çocuklarımızda fair-play ruhunu benimseterek, küçük yaşta sporla tanışmalarının amaçlandığı proje kapsamında Malatya’da da çok güzel faaliyetler gerçekleştirdik. Çocuklarımızın etkinliklerdeki mutluluğu ve istekleri bizleri oldukça memnun etti” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 924
Bu Ay : 1442
Toplam : 1442

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom