Yeni Yönetime Başarı Dilediler

Malatya Ticaret Borsası (TB) seçimi sonrasında göreve gelen yeni yönetime, esnaf temsilcileri ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

Yeni Yönetime Başarı Dilediler Malatya Ekonomi

Malatya Ticaret Borsası (TB) seçimi sonrasında göreve gelen yeni yönetime, esnaf temsilcileri ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi. 

TB’de gerçekleşen ziyarete, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Şevket Keskin ve yönetimi ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren ve yönetimi katıldı.
TB eski Başkanı Mehmet Tahir Kalaycıoğlu’nun da bulunduğu ziyarette konuşan TB’nin yeni başkanı Gürsel Özbey, esnaf temsilcilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirip, aldığı bayrağı daha yükseklere çıkarmak için çaba göstereceğini söyledi.

ESOB Başkanı Şevket Keskin ise, “Yıllarca birlikte çalıştığınız Mehmet bey’den aldığınız bayrağı daha yükseklere çıkaracağınızdan eminiz. Deneyiminiz var. Mehmet bey’in de Malatya’ya büyük emekleri olmuştur” diyerek, sivil toplum kuruluşlarının birlik ve beraberlik içerisinde olmasının önemini anlattı. Keskin, kayısı ile daha fazla iştigal eden Ticaret Borsası’na kayısının daha değer kazanması için büyük görevler düştüğünü vurguladı.

ESKKK Başkanı Ali Evren de, “Malatya’nın bel direği olan Ticaret Borsası, hayvancılıktan tutun da kayısıya kadar birçok alanda iştigal ediyor. Bu nedenle kendilerine büyük görevler düşüyor” diyerek, borsa binasının yeniden düzenlenmesi nedeniyle de eski başkan Kalaycıoğlu ve yönetimine teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 448
Bu Ay : 4005
Toplam : 4005

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom