Satranç Turnuvası Sona Erdi

Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Türkiye 2. Satranç Şampiyonası sona erdi.

Satranç Turnuvası Sona Erdi Malatya Spor

31 ilden 51 sporcunun katılığı şampiyonada 7 - 8 - 9 yaşlarındaki sporcular minikler kategorisinde, 10 - 11 - 12 yaşlarındaki sporcular ise küçükler kategorisinde mücadele etti.

Şampiyona sonrası Malatya Sevgi Evleri Erkek Yetiştirme Yurdunda derece alanlara madalyaları takdim edildi. Ödül törenine, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri daire başkanı Davut İmamoğlu, Çocuk Hizmetleri Şube Başkanı Ergin Balcı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Oktay Taş, Fuarcılık A.Ş Genel Müdürü Murat Nalçacı, daire amirleri ve davetliler katıldı.

Minikler kategorisinde Kastamonu’ndan Ramazan Ünlü birinci oldu. Ünlü, altın madalyasını Çocuk Hizmetleri daire Başkanı Davut İmamoğlu’nun elinden aldı. Çanakkale’den Harun Çağlar şampiyonada ikinciliği elde etti. Çağlar, madalyasını Çocuk Hizmetleri Şube Başkanı Ergin Balcı’nın elinden aldı. Kütühya’dan Ramazan Akduman ise miniklerde üçüncülüğü elde etti. Akduman’a, madalyasını Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Oktay Taş takdim etti.

Küçükler Kategorisinde ise Elazığ’dan Süleyman Akduman birinci olarak, atın madalya kazandı. Kastamonu’ndan Yaşar Ertaş ikinci olarak gümüş madalya, Çanakkale’den Müslüm Yıldırım üçüncü olarak bronz madalya sahibi oldu.

Şampiyonada Havva Barutyakan, Aleyna Bektaş, Gülbeyaz Yavuz, Zilan Öztürk, Ebru Topkara, Nazlı Ağar, Ayşenur Erki'ye katılımlarından dolayı onursal madalya verildi.

Çocuk Hizmetleri Daire Başkanı Davut İmamoğlu ödül töreninde yaptığı konuşmada, Malatya’da ikincisi düzenlenen satranç şampiyonasının güzel görüntülere sahne olduğunu ifade ederek, “İkincisini yaptığımız şampiyona Malatya’da çok güzel geçti. Emek veren herkese teşekkür ederim. Önümüzdeki yıl darısı diğer illerimize. Malatya halkının misafirperverliği çok yüksek bunun için çok teşekkür ederim” dedi.

Öte yandan şampiyonaya katılan çocuklara Malatya Belediyesi tarafından kayısı ve çeşitli hediyeler verildi.
Ödül töreni sonrasında çocuklara Kervansaray, Ulucami, Hasan Basri türbesi gezdirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 61
Bu Ay : 1643
Toplam : 1643

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom