Engellinin Sorunu Bizim Sorunumuzdur

Engelli olmak hayatın getirdiği bir sonuçtur, her insan her an bu sonuçla karşılaşabilir. Önemli olan insan olma sorumluluğunu unutmamak, Allah’ın bize verdiği, zamanı, ömrü, imkanları, yetenekleri insanlığın faydasına sunmaktır.

Engellinin Sorunu Bizim Sorunumuzdur Malatya Haber

Malatya MAZLUDER engelli komisyonu adına bir basın açıklaması yapan Ali Seydi Genç, engellilerin haftasını kutlarkern, sosyal hayata daha fazla katılma ve sorumlukuk almayı önerdi.Yapılan açıklamada;

"Bildiğiniz gibi bu hafta dünya Engelliler haftası ve bütün dünyada engelli insanlarımızın sorunları var. Bizler MAZLUMDER engelliler komisyonu olarak, bütün engelli insanlarımızın bu gününü  kutluyor, hayata daha üretken ve pozitif bakabilen bir anlayış diliyoruz.

Her insanın hayattan beklentileri ve hayata katacakları değerler vardır. Her insan tek başına bir değer olarak, engelli olsun veya olmasın, kendinde var olan değeri hayata kazandırmalıdır. Engelli insanımızın hayattan beklentilerini karşılayacak sosyal ve insani sorumlulukların yerine getirilmesi için, her insanın ve yöneticinin üzerine düşeni yapması gerekir.

Saygıdeğer basın mensupları

Engelli insanlarımızın ve bütün dünya insanının bilmesi gereken, hayatın devam ettiği ve bizlerden bir şeyler beklediğidir. Bizler MAZLUMDER olarak engellilerin sorunlarıyla ilgili, bütün yöneticilerin engelliler konusunda da sorumluluklarını yerine getirmelerini, daha hassas olmalarını bekliyor ve bu hassasiyeti göstereceklerini umuyoruz.

Saygıdeğer basın mensupları

Engelli olmak hayatın getirdiği bir sonuçtur, her insan her an bu sonuçla karşılaşabilir. Önemli olan insan olma sorumluluğunu unutmamak, Allah’ın bize verdiği, zamanı, ömrü, imkanları, yetenekleri insanlığın faydasına sunmaktır. Bizler MAZLUMDER engelliler komisyonu olarak, her insanımıza bu bilincin kazandırılması gerektiğini düşünüyor, bütün engelli dostlarımızın sorunlarını kendi sorunumuz olarak görüyor ve engelli kardeşlerimizi yalnız bırakmayacağımızı ifade ediyoruz."dedi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 542
Bu Ay : 3986
Toplam : 3986

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom