Şahin'den, Köylere Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Gurup Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Şahin Pütürge ilçesinin köylerini ziyaret etti.

Şahin'den, Köylere Ziyaret Malatya Haber

Pütürge'ye bağlı Pazarcık, Örmeli, Bakımlı, Aktarla ve Ormaniçi köylerini ziyaret eden Şahin, köy muhtarları ve vatandaşlarla toplantı gerçekleştirerek vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Şahin, ziyaretlerinde AK Parti iktidarları döneminde yapılan hizmetleri ve çözüm sürecine yönelik beklentileri anlatarak herkesin bu süreçte hassas davranması gerektiğini söyledi.

AK Parti iktidarları öncesi hükümetlerden de örnekler veren Milletvekili Şahin, konuşmasını şöyle sürdürdü:
"Bugün Demirel'in bir esamesi var mı? 40 yıl bu ülkedeki insanlara hizmet ettim diye yutturdu ama en büyük zulmü de onun döneminde gördük. Biz dünümüzü çok iyi biliyoruz. Dünümüzü yaşayanlardanız, onun için yarınlarımızı da planlayanlardanız. Dünleri yaşadığımız için yarınlarımızı ve nesillerimizin yaşayacağı dönemleri planlayan, 2023 ve 2071 hedefi koymuş bir partiyiz. Günü kurtarma hesabı içerisinde değiliz. Günü kurtarma hesabı içerisinde olsaydık burada olmazdık. Bugün gelip de vatandaşlarımızın, muhtarlarımızın derdini dinliyorsak şu bilinmelidir ki, sizin derdiniz bizim derdimiz, sizin önceliğiniz bizim önceliğimizdir. Derdimiz sorunlarınızı çözmek, sizlerin duasını almaktır."

Şahin, vatandaşların oyunu kime verdiğinin önemli olmadığını ifade ederek, "Hiç kimseden oy istemedim, istemeyeceğim de. Ben burada oy istemekle görevli değilim. Burada icraat yapmakla, hizmet yapmakla görevliyiz. Bizim amacımız bu. Siz şu anda birileri ne kadar ısrarcı olursa olsun, sizin kafanızdaki düşünceyi değiştirmesi mümkün değildir. İnanmamışsanız düşüncenizi değiştirmeniz mümkün değildir. Biz önce vatandaşımızın bizden beklentilerine cevap vereceğiz. Ondan sonra vatandaşımız kendi özgün iradesiyle demokratik usullerle tercihini yapacak. Ben eğer onun tercihine hak etmişsem o bana, genel başkanıma oy verecektir" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 536
Bu Ay : 6516
Toplam : 6516

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom