Elektrikçilere Yapısal Kablolama Anlatıldı

Malatya’da, elektrikçi esnafına yapısal kablolama anlatıldı.

Elektrikçilere Yapısal Kablolama Anlatıldı Malatya Haber

Türk Telekom İl Müdürlüğü ile Elektrikçiler Odası tarafından ortaklaşa Akkoza Otel’de gerçekleştirilen eğitim toplantısında, daha kaliteli haberleşmenin sağlanması amacıyla elektrikçilere yapısal kablolama hakkında detaylı bilgiler verildi.

Eğitim toplantısında konuşan Elektrikçiler Odası Başkanı Hüseyin Baştürk, kaliteli haberleşmenin sağlanması amacıyla bir araya geldiklerini belirtti.

Haberleşmenin hayatın önemli bir gerçeği olduğunu ifade eden Baştürk, “Ülkemizde elektrik tesislerinin daha güvenli olması ve kullanıcıların güvenli bir elektrik ve haberleşme vazgeçilmez bir gerçek ve hayati bir konudur. Bugüne kadar yapmış olduğumuz toplantılarda Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde bulunan yapı denetim elektrik mühendislerine, Telekom İl Müdürlüğüne bize bu türlü toplantılarda desteklerinden dolayı şükranlarımı sunarım” dedi.

Baştürk, hatalı işlerin düzeltilmesi amacıyla Telekom İl Müdürlüğü ile toplantılar yaptıklarına işaret ederek, şunları kaydetti: “İletişim yaşamımızın her alanına girdiği bu zamanda yaşadığımızı düşünürsek haberleşmenin ne kadar önemli olduğu kendiliğinden ortaya çıkan bir gerçektir. Bu nedenle de kaliteli haberleşmenin sağlanması ve şehrimizin estetik güzelliğinin korunmasını sağlamak amacıyla da Telekom Malatya İl Müdürlüğü’nün çalışmaları bilinmektedir. Türk Telekom Genel Müdürlüğü’nün hazırlamış olduğu bina içi telefon tesisatı (ankastre) teknik şartnamesinin geçerliğini korumaktadır. Şart namenin uygulanması esasında gerek yüklenici elektrikçi ve yüklenici mühendislerin karşılaştığı ve tereddüt ettiği konular gerekse Telekom müdürlüğü görevlilerinin uygulamalarında tespit ettiği eksik ve hatalı işlerin düzelmesi için Telekom İl Müdürlüğü ile müşterek çalışmalar ve toplantı yapmaktayız. Gerek bina içi telefon tesisatı ankastre ile ilgili tesis yapımı aşamasında Telekom il müdürlüğü ankastre bölümü kontrol elemanlarıyla her an sorunlarınızı görüşe bilirsiniz.”

Türk Telekom Malatya İl Müdürü Ebubekir Ünver ise, eğitim toplantılarıyla birlikte yaşanılan sıkıntıların ortadan kalkacağına inandıklarını belirterek, “Şebekemizi götürüyoruz, her şeyimizi yapıyoruz ama bir ankastre konusunda çok büyük sıkıtılar yaşadığımız dönemler oldu. İnşallah odamızın ve sizlerin destekleriyle bundan sonra bu tür sıkıntıları yaşamayacağımızı düşünüyoruz. Malatya, diğer bölgelere baktığımızda gerçekten çok iyi durumda. Biz burada hizmeti, Malatyalılara veriyoruz. Bunun içinde ne sizden ne de bizden kaynaklı sıkıntılar yaşamamalarını istiyoruz” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Türk Telekom Malatya İl Müdürlüğü tarafından katılımcılara “Yapısal Kablolama (Ankastre)” konusunda sunum gerçekleştirdi. 

Eğitim toplantısı, katılımcılara teşekkür belgesi verilmesinin ardından sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 253
Bu Ay : 16389
Toplam : 16389

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom