Yuva Öğrencileri Pikniğe Götürüldü

Malatya’da, yuva öğrencilerine piknik ve eğlence etkinliği düzenlendi. Genç MÜSİAD 1. Geleneksel Çocuk Şenliği, Ziraat Meslek Lisesi bahçesinde gerçekleştirildi.

Yuva Öğrencileri Pikniğe Götürüldü Malatya Haber

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) genç yöneticileri, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı MİAD Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Yetiştirme Yurdu’nda kalan 7-12 yaş arası 41 çocuk için pikniğin yanı sıra Hacivat Karagöz, yumurta taşıma, torba içinde yürüme gibi etkinlik yapılarak, Genç MÜSİAD 1. Geleneksel Çocuk Şenliği gerçekleştirildi.

Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan, yaptığı açıklamada, “Genç MÜSİAD 1. Geleneksel Çocuk Şenliği programı gerçekleştiriyoruz. Bu etkinliği her yıl tekrarlamayı planladık. Bu kapsamda MİAD Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Yetiştirme Yurdu’nda kalan 7-12 yaş arası kardeşlerimizle birlikte buradayız” dedi.

MİAD Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Müdür Yardımcısı Sevim Sezen, 41 çocukla bu etkinlikte olduklarını belirterek şöyle konuştu: "Sosyal organizasyonlar konusunda bütün kuruluşları yanımızda görmek istiyoruz. Bu bağlamda Genç MÜSİAD Malatya Şubesi yöneticilerine teşekkür ederim."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 271
Bu Ay : 4672
Toplam : 4672

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom