Görme Engelliler Atletizm Şampiyonası

Türkiye Görme Engelliler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Büyükdaş, İtalya’nın Grosseto şehrinde yapılacak olan Uluslar Arası Atletizm Şampiyonası’ndan milli takım olarak başarılı döneceklerine inandıklarını söyledi.

Görme Engelliler Atletizm Şampiyonası Malatya Spor

Büyükdaş, atletizm şampiyonasında milli takım olarak iddialı olduklarını ifade ederek, “Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Atletizm Milli Takımı olarak İtalya’nın Grosseto şehrinde yapılacak olan Uluslar Arası Atletizm Şampiyonasına katılacağız. 7-13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan atletizm şampiyonasına katılacak olan takımımıza kafile başkanlığını yapacağım. 12 sporcumuzun yer alacağı şampiyonadan ben iyi derecelerle döneceğimize inanıyorum” dedi.

Milli takım olarak İtalya’dan başarılı döneceklerine inandıklarını kaydeden Büyükdaş, “İtalya’nın Grosseto şehrinde gerçekleştirilecek olan Uluslar Arası Atletizm Şampiyonası gerçekten önemli bir organizasyon. Bu şampiyonadan 12 sporcumuzun iyi dereceler elde edeceklerine inanıyorum. İtalya’dan başarılı sonuçlarla döneceğiz” diye konuştu.

Büyükdaş, Emre Yaylacı’nın sakatlığı nedeniyle milli takım kadrosundan çıkarıldığını belirterek, “Malatyalı görme engelli atletizm sporcusu Emre Yaylacı sakatlığı nedeniyle milli takım kadrosundan çıkarıldı. Emre İzmir’de Türkiye Şampiyonası’nda kasığından sakatlandı. Bu nedenle milli takım kadrosundan çıkarıldı. Sporcumuza acil şifalar diliyorum. İnşallah en kısa zamanda iyileşir ve milli takımdaki yerini alır” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 237
Bu Ay : 16373
Toplam : 16373

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom