Yazarlardan Fuarla İlgili Değerlendirme

Malatya 2. Anadolu Kitap Fuarı'na katılan yazarların, organizasyon ve vatandaşların olan ilgisinden memnun olduklarını ifade ettiler.

Yazarlardan Fuarla İlgili Değerlendirme Malatya Kültür-Sanat

Malatya 2. Anadolu Kitap Fuarı’na katılarak kitaplarını imzalayan yazarlardan Yusuf Dursun, “Malatya’yı ben çok iyi gördüm. Malatya huzur ve güven şehri. İnsanları çok güzel bir şehirdir Malatya. Bu kitap fuarı ile de kültüre daha fazla önem verdiğini görmekteyiz ve bundan da çok büyük mutluluk duyuyoruz. Fuarı çok iyi buldum. Gerçekten beklentimden daha iyi buldum. Gayet geniş ve çok canlı” dedi.

Yazar Mustafa Özçelik ise, “Malatya’ya ilk kez geldim. Bunu sevinç ve heyecanı var. Organizasyon çok mükemmel. Her şey planlandığı gibi gidiyor. İlgi de gayet iyi. Öğrenciler çok geliyor, bu sevindirici bir durum. Onların okuması güzel bir olay” diye konuştu.

Malatya 2. Anadolu kitap Fuarı’na ikinci kez katılan yazarlardan Şeref Yılmaz da şunları söyledi, “Fuarın ne kadar önemli olduğunu Malatya için zannedersem bir 5 yıl sonra anlaşılacaktır. İstanbul yazarlarına burada imza yaptırmak demek, yaşayan Türk edebiyatının kaymağını yeme demektir. Bu Malatya için çok büyük bir nimettir. Üst düzey kalemleri buraya getirmek demek, son derece akıllıca bir iş. Ben bunun sonraki yıllarda çok büyük hayırlara vesile olacağını düşünüyorum.”

Yazar Özlem Tokman, fuarla ilgili değerlendirmesini “Fuar gayet güzel, katılımcısı da çok. Malatya bütün yazarları sımsıcak karşıladı. Keyifli geçiyor. Fuarın ikinci yılı, açıkçası organizasyon konusunda çok bilgimiz yoktu, ama çok tahminlerimizin ve beklentilerimizin ötesinde güzel bir organizasyon ile karşılaştık. Malatya bizi çok güzel ağırladı. Çok teşekkür ederiz, gerçekten yazarlar için onure edici bir şey. Çocukların ilgisi gerçekten hoş” ifadeleri ile anlatı.

Yazar Renan Özdemir’de “Fuar çok güzel. Umduğumdan iyi gördüm. Gerçekten kalabalık ve güzel. İlgi çocuklardan daha fazla. Kitaplara bakıyor ve inceliyorlar, böyle böyle kitaplara alışacaklar. Genel olarak kalabalık ve oldukça yoğun bir ilgi var. Organizasyon baya iyi. Geldiğimize memnunuz” sözleri ile Malatya 2. Anadolu Kitap Fuarını anlattı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 78
Bu Ay : 16214
Toplam : 16214

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom