Öğrencilerden FB Tesisine Ziyaret

Malatya’dan bir grup öğrenci Fenerbahçe’nin tesislerini gezdi, sporculardan imza aldı.

Öğrencilerden FB Tesisine Ziyaret Malatya Spor

Malatya Fenerbahçeliler Derneği, sosyal sorumluluk projesi kapsamında TED Malatya Koleji’nde öğrenim gören 20 öğrenciyi İstanbul’a götürdü. Malatyalı öğrenciler, stad gezisinin ardından Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sporst Arena’ya giderek, Fenerbahçe Ülker ve Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımlarının oyuncularıyla tanışma fırsatı buldular.

Malatya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Hakkı Ergün ile TED Malatya Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni Hakan Alagöz önderliğinde İstanbul’a giden 20 kişilik öğrenci grubu, Fenerbahçe Müzesi ile başladıkları geziyi Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Maraton Tribünü ile sürdürdüler. Ardından Maraton Fenerium mağazasından alışveriş yapan öğrenciler, burada olmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirdiler.

Fenerbahçe Müzesi ve Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nı gezen öğrenciler, bu etkinliğin ardından Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sporst Arena’ya giderek, Fenerbahçe Ülker ve Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımlarının oyuncularıyla tanışma fırsatı buldular. Oyuncularla bir süre sohbet eden Malatyalı öğrenciler, daha sonra sporcularımızla da fotoğraf çektirdiler. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 169
Bu Ay : 6966
Toplam : 6966

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom