4. Bölgesel İngilizce Olimpiyatları

4. Bölgesel İngilizce Olimpiyatları Malatya’da yapıldı. Birinciliği Adıyaman Şehit Bekir Oruçtutan Ortaokulu’ndan Handan Uncu elde etti.

4. Bölgesel İngilizce Olimpiyatları Malatya Haber

Özel Malatya Koleji Anadolu Lisesi tarafından yapılan açıklamada, “Özel Malatya Koleji Anadolu Lisesi 4. Bölgesel İngilizce Olimpiyatları Malatya, Kahramanmaraş, Sivas, Adıyaman ve Elazığ’dan gelen yaklaşık 70 ortaokul öğrencisinin katılımıyla gerçekleştirildi. Writing ( Yazma ) Grammar ( Dilbilgisi ), Reading ( Okuma), Translation ( Çeviri ) ve Listening ( Dinleme ) becerilerinin test edildiği olimpiyatta birinciliği Adıyaman Şehit Bekir Oruçtutan Ortaokulu’ndan Handan Uncu, ikinciliği Adıyaman Yavuz Selim Ortaokulu’ndan Beyda Berfin Tepe, üçüncülüğü ise Malatya Atatürk Ortaokulu’ndan Öykü Naz Şahin elde etti” denildi.

Yarışmanın ödül töreninde dereceye giren öğrencilere ödüllerini veren İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, bu tür yarışmaların çocuklara İngilizce’yi sevdirme adına çok önem arz ettiğini belirterek, gelecek yıllarda daha fazla şehre ve öğrenciye ulaşacağını düşündüğünü söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 782
Bu Ay : 1300
Toplam : 1300

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom