30 Nisan Türkiye Gündemi

30 Nisan 2013 Türkiye Gündemi

30 Nisan Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Başbakan Erdoğan’ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 14.00’te Ankara Ticaret Odası'nda, TESKOMB Esnaf Bilgilendirme Toplantısı'na katılacak.

Meclis Başkanı Çiçek’in programı
- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 19.00’da Anayasa Uzlaşma Komisyonu üyeleriyle bir araya gelecek.

Bakanların ve bakan yardımcılarının faaliyetleri
- Adalet Bakanı Sadullah Ergin, saat 10.00’da Ceza İnfaz Kurumlarında İnfaz Hizmetlerinin İyileştirilmesi Projesi'nin Rixos Otel'deki açılış toplantısına katılacak.
- AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, saat 14.00’te göz hastanesi açılışına katılacak, saat 14.30’da Hollanda Milli Günü etkinliğine katılacak, saat 15.00’te işadamlarına yönelik AB eğitim programına katılacak, saat 17.00’de "Avrupa Birliği ile Müzakere Sürecinde Yer Alan Personele Yönelik Eğitim Projesi"nin sertifika töreni ve kapanış resepsiyonuna katılacak.
- Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile saat 14.00’te Esnaf Kredileri Bilgilendirme Toplantısı'na katılacak olan Ekonomi Bakanı Zafer Bakan Çağlayan, saat 15.30’da Romanya Tarım ve Kırsal Kalkınma Bakanı Daniel Constantin ile görüşecek.
- Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, saat 10.30’da "Önceden Hazırlanmış Kira Beyanname Sistemi Sonuçları ve Sahteciliğe Karşı Teminat Uygulaması" konulu basın toplantısı düzenleyecek.
- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, saat 18.00’de Hollanda Milli Günü etkinliğine katılacak.
- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, saat 14.45’te Romanya Tarım ve Kırsal Kalkınma Bakanı Daniel Constantin ile görüşecek.
- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, saat 14.00’te "İletişimde Engelleri Kaldırıyoruz" sosyal sorumluluk projesinin tanıtım toplantısına katılacak.
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, saat 09.30’da Başkent Öğretmenevi'nde, "Suriyeli Süryaniler ve Türkiye: Barışı Birlikte İnşa Etmek" konulu konferansın açılış konuşmasını yapacak.

TBMM gündemi
- AK Parti Grup Toplantısı saat 11.15’te, CHP Grup Toplantısı saat 13.30’da, MHP Grup Toplantısı saat 10.30’da, BDP Grup Toplantısı saat 12.30’da başlayacak.
- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, saat 15.00’te başlayacak toplantıda milletvekillerinin yazılı soru önergelerini cevaplandıracak.
- TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, saat 16.00’da toplanarak Sayıştay Kanunu'nda değişiklik yapılmasını öngören kanun teklifini ele alacak.

Siyasi partilerin gündemi
- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 20.30’da 30. Ankara Müzik Festivali kapsamında, ATO Congresium'daki Sevda Cenap And Vakfı Senfoni Orkestrası konserini izleyecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile 21 il ve ilçe belediyesi arasında, saat 09.30’da içme ve atık su sorunu çözmek için mutabakat zaptı imzalanacak.
- ASO Başkanı Nurettin Özdebir, saat 09.45’te düzenlenecek Meclis toplantısında “Ankara Sanayisinde Durum Tespiti ve Beklentiler” anketinin 1. çeyrek sonuçlarını açıklayacak.
- “Ankara Teknoloji Zirvesi” saat 09.00’da Sheraton Otel’de başlayacak.
- TÜİK, saat 10.00’da mart ayı dış ticaret ve 2012 yılı doğum istatistiklerini açıklayacak.
- KESK üyeleri, saat 12.30’da YKM önünde toplanarak Kızılay Postanesi’nden tutuklu KESK üyelerine 1 Mayıs ile ilgili kart gönderecek.
- Türkiye İnsan Hakları Vakfı ve Adli Tıp Uzmanları Derneği üyeleri, saat 12.00’de Türk Tabipler Birliği Merkez Konseyi’nde basın toplantısı düzenleyecek
- İşçi Partisi Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey, saat 12.00’de parti genel merkezinde basın toplantısı düzenleyecek.
– İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İl Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Taksim Gezi Parkı girişinde saat 11.00’de, 1 Mayıs kutlama alanı hakkında basın açıklaması düzenleyecek.
- Anadolu Güney Genel Sekreterliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Prof. Dr. Ali Metin Esen ile Kalp Damar Cerrahisi Öğretim Görevlisi Uzm. Dr. Mehmet Balkanay, Anadolu Güney Genel Sekreterliği-Kartal Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otel Klinik Toplantı Salonu'nda saat 11.00’de, kalp naklinde gelinen son noktaya ilişkin basın toplantısı düzenleyecek.
- Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES), İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yemekhanesi önünde saat 12.00’de, 1 Mayıs kutlamasına ilişkin basın açıklaması düzenleyecek.
- 78'LİLER GİRİŞİMİ, Taksim Kazancı Yokuşu’nda saat 12.30’da, 1 Mayıs 1977 Katliamı’nı protesto etmek ve hayatını kaybedenleri anmak amacıyla basın açıklaması düzenleyecek.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------------------------
- Fenerbahçe, Benfica maçı hazırlıklarını saat 10.00’da yapacağı antrenmanla sürdürecek. Basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek antrenmandan sonra Fenerbahçe kafilesi saat 18.00’de Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel bir uçakla Lizbon’a hareket edecek.
- VakıfBank, Türkiye Voleybol Federasyonu ile sürdürdüğü milli takımlar ana sponsorluk anlaşmasını bir yıl daha uzatıyor. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil ve Milli Takım Kaptanı Neslihan Demir’in katılımıyla düzenlenecek toplantı, saat 10.00’da VakıfBank Genel Müdürlüğünde gerçekleştirilecek.
- Galatasaray, Sivasspor maçı hazırlıklarını basına kapalı olarak sürdürecek.
- Beşiktaş, Eskişehirspor maçı hazırlıklarını saat 18.00'de basına açık yapacağı antrenmanla sürdürecek.
- UEFA Avrupa Şampiyonlar Lig Yarı Final rövanş maçında, Real Madrid ile Borussia Dortmund karşılaşacak. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 237
Bu Ay : 16373
Toplam : 16373

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom