Yeni Basketbolcular Yetişiyor

12 Dev Adam Malatya Basketbol Okulu’nda geleceğin basketbolcuları yetişiyor.

Yeni Basketbolcular Yetişiyor Malatya Spor

Malatya’da 10 yıldır faaliyetlerini sürdüren 12 Dev Adam Malatya Basketbol Okulu’na yoğun bir ilgi gösteren sporcular, gruplar halinde çalışmalarına devam ediyor. Atatürk Kız Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında sporculara, pratik ve uygulamalı eğitimler veriliyor.
Yaz ve Kış dönemi olmak üzere 2 dönemde yıl boyunca eğitim faaliyetlerini sürdüren Malatya 12 DABO, geleceğin basketbolcularını yetiştirmenin yanı sıra kültürel ve sosyal projelere de imza atıyor.

Çalışmalarla ilgili bilgiler veren 12 Dev Adam Malatya Basketbol Okulu Antrenörü Bayram Acar, yaklaşık 10 yıldır Malatya’da 12 Dev Adam Basketbol Okulu’nun faaliyet gösterdiğini kaydederek, çalışmalar kapsamında gerek profesyonel takımların altyapılarına gerekse de yerel liglerdeki kulüplere sporcu kazandırdıklarını söyledi.

Acar, sporculara basketbolla ilgili temel eğitimler verdiklerini ifade ederek,“12 Dev Adam Malatya Basketbol Okulu olarak basketbol eğitimlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklere de önem veriyoruz. Sporcularımızın, kendileri gibi basketbol eğitimi alan sporculara bir araya gelip, kaynaşmaları adına il dışında düzenlenen faaliyetlere de katılıyoruz. Sporcularımızla birlikte doğa ve tarih gezisi yaparak, ufuklarının genişlemesine de yardımcı oluyoruz” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 75
Bu Ay : 1604
Toplam : 1604

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom