26 Nisan Türkiye Gündemi

26 Nisan 2013 Türkiye Gündemi

26 Nisan Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

 Cumhurbaşkanı Gül’ün programı

- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 10.30’da KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Hasan Bozer ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü’nde kabul edecek, saat 11.30’da Yeni Zelanda Savunma Bakanı Jonathan Coleman ve beraberindeki heyeti kabul edecek, saat 12.54’te cuma namazını Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nde kılacak.

Başbakan Erdoğan’ın programı

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 14.00’da Yeşilay tarafından Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Global Alkol Politikaları Sempozyumu'na katılacak, saat 15.30’da Dünya Sağlık Örgütü Genel Direktörü Margaret Chan'ı Haliç Kongre Merkezi'nde kabul edecek, saat 17.00’da sempozyum kapsamında Sepetçiler Kasrı'nda verilen resepsiyona katılacak.

TBMM gündemi

- CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, saat 11.00’de, CHP Konya Milletvekili Atilla Kart saat 11.30’da, AK Parti Kütahya Milletvekili İdris Bal saat 12.00’de basın toplantısı düzenleyecek.

Başbakan yardımcıları, bakan ve bakan yardımcılarının programları

- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, İzmir’de 16. Uluslararası Bayındır Çiçek Festivali'ne katılacak.
- Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Tokat’ta çeşitli ziyaretlerde ve açılışlarda bulunacak.
- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’da AK Parti il başkanlığını ziyaret edecek, Dazkırı Hasandede Göleti ve Sulaması temel atma törenine katılacak, valiliği ziyaret edecek.
- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, saat 19.30’da iş adamları ve bürokratlardan oluşan heyetle resmi ziyarette bulunmak üzere İran'a gidecek.
- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Emirgan’da saat 09.00’da, Pegasus Havayolları’nın Borsa İstanbul’da İşlem Görmeye Başlaması dolayısıyla düzenlenecek Gong Töreni’ne katılacak.
- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel’de saat 09.30’da, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Vodafone Önce Kadın Lansmanına katılacak, Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezinde saat 11.00’de Uluslararası Çocuk ve Mahrumiyetler Sempozyumuna katılacak, Haliç Kongre Merkezinde saat 14.00’te Türkiye Yeşilay Cemiyeti "Global Alkol Politikaları Sempozyumu"na katılacak.
- Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Feshane Kültür Merkezi’nde saat 14.30’te, “3. Eyüp Rizeliler Günü’ne” katılacak.
- Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve Dünya Gümrük Örgütü Genel Sekreteri Kunio Mikuriya, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında saat 11.45’te, Yedinci Küresel Sahtecilik ve Korsanla Mücadele Kongresi’nde kapanış konuşması yapacaklar.
- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, saat 14.00’da “Çalışma Hayatında Toplumsal Cinsiyet Eşikliği Ödülü”nün verileceği programa katılacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri

- CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, saat 10.00’da Hasanoğlan’da parti örgütüyle değerlendirmelerde bulunacak, saat 11.00’da Elmadağ'da parti örgütüyle değerlendirmelerde bulunacak.
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Şahintepe Mahallesi Ramazan Etkinliği Alanında saat 19.00’da, bölgedeki imar sorunu ve yerleşim alanı hakkında basın açıklaması yapacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, saat 15.00’da merhum Büyükelçi Gündüz Aktan anısına yayınlanan kitabın tanıtım toplantısına katılacak.
- Gaziantep’in Şahinbey ilçesi, Sarısalkım Köyü’nde bulunan taşınmazın özelleştirme ihalesi nihai pazarlık görüşmesi, saat 16.30’da Başbakanlık Özelleştirme Dairesi Başkanlığı’nda yapılacak
- İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları, saat 12.00’da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı önünde basın açıklaması yapacak.
- Nükleer Karşıtı Platformu üyeleri, saat13.00’da TBMM Dikmen kapısı önünde basın açıklaması yapacak.
- Demokratik Kitle Örgütleri üyeleri ile parti temsilcileri, saat 18.00’da Eğitim-Sen Ankara 2 No’lu Şube’sinde 1 Mayıs gündemli toplantı yapacak.
- Başkent Dayanışması Platformu üyeleri, saat 12.00’da Kızılay’daki Milli Piyango binası önünde basın açıklaması yapacak.
- Halkevleri Emeklilik Hakkı ve Emekli Hakları Atölyesi, Saraçhane Parkı’nda saat 12.30’da, emekli hakları için Saraçhane Parkı’nda buluşarak Unkapanı Sosyal Güvenlik Kurumu’na yürüyüş ve basın açıklaması düzenleyecek.
- CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, DİSK Genel Merkezi’nde saat 12.30’da, DİSK Genel Başkanı Kani Beko’ya nezaket ziyaretinde bulunarak 1 Mayıs’ın Taksim’de kutlanması ile ilgili görüş alışverişinde de bulunacak.

SPOR GÜNDEMİ
------------------------------
- Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında, 28 Nisan Pazar günü Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Kayserispor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe hazırlıklarına Saat 11.00’de başlayacak. Çalışma basına kapalı gerçekleştirilecek.
-Beşiktaş Orduspor maçı hazırlıklarına devam edecek.
- Galatasaray, Gaziantepspor maçının hazırlıklarını yarın sabah saat 11.00'de Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla sürdürecek.
- Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi'nin final serisinde, saat 19.00’da Halkbank ile Arkas Spor üçüncü kez karşılaşacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 875
Bu Ay : 6069
Toplam : 6069

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom