Akın'dan Türkiye Gazetesine Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, “Barış sürecinin olumlu sonuçlanmasıyla Türkiye’nin büyük bir sıçrama yapacağına,Türkiye’nin cihan devleti olacağına kalben inanıyorum” dedi.

Akın'dan Türkiye Gazetesine Ziyaret Malatya Haber

Beraberinde partililerle birlikte Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilciliği’ni ziyaret ederek, gazetenin 44.kuruluş yıl dönümü kutlayan AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, “Türkiye Gazetesi’nin 44.yıldönümü kutluyorum. Aramızdan ayrılan bütün mensupların ve ülkenin ağabeyi olan Enver bey’in vefatından sonra geride kalanların ise görevi daha da bereketlendirerek devam ettireceklerine inanıyorum” dedi.

Akın,“Malatya’nın plakası 44’dür. Merhum hemşerimiz Turgut Özal, Malatya halkı dört dörtlük insan olduğu için plakamız 44 olmuştur diyordu. Biz de bu söze katılıyoruz. Türkiye Gazetesi de 4 4’lük gazetedir ve 44.yaşını kutluyoruz” dedi.

Gazetenin hayırlı hizmetlerini devam ettirmesi temennisini ileten Akın, barış süreci ve akil insanların görevleriyle ilgili olarak, “Akil insanlar değişik düşüncelere sahiptir. Ancak onlar ülkemizde yaşanan kanın durdurulması için Türkiye’nin dört bir yanında barış elçisi gibi geziyorlar. Müşterek oldukları nokta Türkiye’nin probleminin çözülmesi için katkı verip, bir şeyler söyleyen insanlar. Herkes bu süreçten dolayı mutlu. Bu yaklaşımı akamete uğratmak isteyen, kardeşlik projesinin akameti uğramasını isteyen kuruluş ve partiler insanımızın iltifat etmediği görülüyor. Bundan sonra Türkiye’nin büyük bir sıçrama yapacağına kalben inanıyorum. Türkiye’nin cihan devleti olacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilciliği’ni Celal Koyuncu ise, “Mensubu bulunmakla şeref duyduğumuz Türkiye Gazetesi’nin 44.kuruluş yıldönümüdür. Buruk bir yıldönümü geçiriyoruz. Sevgili yönetim kurulu başkanımız Dr. Enver Ören bey’in vefatının ikinci ayındayız. Her sene onun varlığı ile kutladığımız kuruluş yıldönümümüz bu yıl buruk geçiyor ama, bayrağı devralan arkadaşlar bu işi daha ileriye doğru götüreceklerdir. Ülkemizde önemli ilkleri ortaya koyan Türkiye Gazetesi sağ basında önemli gücü ortaya koymuştur. Yıllar öncesinden Japonya'nın dağıtım modelini ülkemize getirmiştir. Kuruluş yıl dönümümüz münasebetiyle Sayın Vekilimiz Cemal Akın Bey ve parti yöneticileri ziyaretimize geldiler. Kendilerine teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 687
Bu Ay : 6771
Toplam : 6771

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom