Küçükler Şampiyonası Sona Erdi

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Küçük Erkekler Basketbol Anadolu Şampiyonası kapsamında Malatya Grubu’nda düzenlenen müsabakalar sona erdi.

Küçükler Şampiyonası Sona Erdi Malatya Spor

17-21 Nisan tarihleri arasında Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla Malatya Basketbol İl Temsilciliğinin organizasyonunda düzenlenen Küçük Erkekler Basketbol Anadolu Şampiyonası Malatya Grubu müsabakaları sonucunda Adana Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü Malatya Grubunu birinci tamamladı.

Malatya Grubu final müsabakasında Adana Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü ile Antalya Gelişim Gençlik Spor karşılaştı. Müsabakayı 63-60 kazanan Adana Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü, Malatya Grubu’nun birincisi oldu. Adana Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü ve Antalya Gelişim Gençlik Spor elde ettikleri derecelerle Tokat'ta düzenlenecek Türkiye Şampiyonasına katılma hakkını elde etti.

Müsabakalar sonrası Atatürk Spor Salonu’nda ödül töreni düzenlendi. Ödül töreninde konuşan Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı, şampiyonaya katılan takımları tebrik ederek, Türkiye Şampiyonasına katılacak olan Adana Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü ve Antalya Gelişim Gençlik Spor’a başarılar diledi.

Sporun dostluk olduğuna ve her zaman dostluğun kazanmasını temenni ettiklerine vurgu yapan Fındıklı, Malatya olarak bu tür organizasyonlara ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Fındıklı’nın konuşmasının ardından Malatya Grubu’nda dereceye giren takımlara kupa, madalya ve teşekkür belgeleri verildi. Malatya Grubu’nda düzenlenen müsabakalarda Antalya Gelişim Gençlik Spor’da Barış Hacıoğlu en iyi forvet, Adana Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü’nde Furkan Yiğit Kahveci de sayı kralı olarak ödül almaya hak kazandı.

Törende ayrıca, Basketbol Malatya İl Temsilcisi Nail Değirmenci, Küçük Erkekler Basketbol Anadolu Şampiyonası’nın düzenlenmesine katkıda bulunanlara plaket takdim etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 736
Bu Ay : 4534
Toplam : 4534

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom