Akın'dan MÜSİAD'a Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesini ziyaret etti.

Akın'dan MÜSİAD'a Ziyaret Malatya Siyaset

MÜSİAD Malatya Şubesi Başkanı Mehmet Balin ve yönetim kuruluna "hayırlı olsun" ziyaretinde bulunan Akın, ziyarette yaptığı konuşmada, “2023’te dünyanın en iyi 10 ekonomisi arasına girmek istiyoruz” dedi. Belki de daha ön sıralarda yer almanın nasip olacağını belirten Balin, şunları söyledi:

"Türkiye’yi yine bu noktaya Anadolu insanı taşıyacak. Kurtuluş harbinde vermiş olduğu fedakar çalışmayı, şuanda ekonomik mücadelede veriyor. İş problemi çözülmüş, işsizi kalmamış bir Türkiye, fert başına düşen milli geliri 30 bin doların üzerine çıkmış bir Türkiye, ihracatı 500 milyara çıkmış bir Türkiye ve sosyal problemleri de çözülmüş bir Türkiye’yi yeniden kurmak ve inşa etmek noktasında MÜSİAD mensubu arkadaşlarımıza fevkalade görevler düşüyor.”

MÜSİAD Malatya Şubesi Başkanı Mehmet Balin de, MÜSİAD’ın ekonomi ve sosyal alanlarda önemli çalışmalar yaptığını ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü: “MÜSİAD, ekonomik bir sivil toplum kuruluşu değil. MÜSİAD hükümete, siyasete her yıl ekonomik bir rapor hazırlar; ekonomiyle ilgili ön görülerini, tavsiyelerini ve öz eleştirilerini sunar. Bunun yanında sosyal meselelere de eğilen bir sivil toplum kuruluşuyuz.”

Balin, hükümetin terörün çözümü için yaptığı açılımı desteklediklerinin altını çizerek sözlerini şöyle tamamladı: “İnşallah 2023 yılı hedeflerimizi tutturmak adına Doğu’da, ekonomi ve bütçemizden terörle mücadele için ayrılan parayla o bölgede sanayiler kurulur.” 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 280
Bu Ay : 1015
Toplam : 1015

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom