18 Nisan Türkiye Gündemi

18 Nisan 2013 Türkiye Gündemi

18 Nisan Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül'ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 11.30’da Muş Valiliği’ni ziyaret edecek, saat 12.20’de Muş Belediye Başkanlığı’nı ziyaret edecek, saat 13.30’da Selçuklu Park Restoran'da öğle yemeği yiyecek, saat 15.00’da 49. Motorlu Piyade Tugay Komutan Yardımcılığı’nı ziyaret edecek, saat 15.30’da Muş Alparslan Üniversitesi Rektörlüğünü ziyaret edecek, saat 19.30’de Hayal Düğün ve Yemek Salonu'ndaki akşam yemeğine katılacak.

TBMM Başkanı Çiçek'in programı
- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 10.30’da Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu'nun 4. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle yapılacak plaket törenine katılacak, saat 18.30’da TBMM'nin açılışının 93. yılı dolayısıyla Türk Parlamenterler Birliği Türk Sanat Musikisi Korosu'nun konserini izleyecek.

Başbakan Erdoğan'ın programı
- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 10.00’da Ege bölgesi milletvekilleri ile parti genel merkezinde kahvaltılı toplantı yapacak.

TBMM gündemi
- TBMM Genel Kurulu'nda, saat 14.00’da Türkiye Demiryolu Ulaştırmasının Serbestleştirilmesi Hakkında Kanun Tasarısı ele alınacak.
- MHP Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, saat 11.00’da basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, saat 11.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- BDP İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel, saat 12.00’da basın toplantısı düzenleyecek.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, saat 14.00’da UNICEF Bölge Direktörü Marie-Pierre Poirier ve beraberindeki heyeti bakanlıkta kabul edecek, saat 18.00’da Atatürk Kültür Merkezi'ndeki Denizli Günleri'ne katılacak, saat 19.00’da Güneydoğum Derneği’nin ödül törenine katılacak.
- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, saat 09.30’da işçi ve işveren sendikalarıyla alt işverenliğe ilişkin toplantı yapacak, saat 19.00’da Güneydoğum Derneği ödül törenine katılacak.
- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, saat 18.00’da Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek Denizli Günleri’ne katılacak.
- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, saat 09.30’da Ekonomi Muhabirleri Derneği üyeleri ile sohbet toplantısında bir araya gelecek.
- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, saat 10.30’da Türkile-Gine Ticaret, Ekonomik ve Teknik İşbirliği Karma Komisyonu 2. Dönem Kapanış Toplantısına katılacak.
- Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, saat 10.00’da Bursa'da “Otomotiv Sektöründe Ar-Ge Proje Pazarı ve Otomotiv Yan Sanayi Tasarım Yarışması” faaliyetine katılarak konuşma yapacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri
- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 20.00’da Ankara Ekin Tiyatrosu tarafından Nazım Hikmet Kongre Merkezi'nde sahnelenen, "Söz Meclis'ten İçeri" oyununu izleyecek.
- BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, saat 11.00’da Demokrat Eğitimcileri Sendikası Genel Başkanı Gürkan Avcı ve beraberindeki heyeti kabul edecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, saat 11.00’da ATO Congresium Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Ankara’nın ilk Hüsn-i Hat sergisinin açılışına katılacak.
- Türkiye’nin de dahil olduğu Asya-Pasifik bölgesi ekonomilerinin incelendiği Birleşmiş Milletler Asya-Pasifik Ekonomik ve Toplumsal Araştırmalar Raporu, saat 10.00’da Birleşmiş Milletler Temsilciliği’nde açıklanacak.
- Türkiye Kalkınma Bankası ile Etiyopya Kalkınma Bankası arasında, saat 14.30’da işbirliği projeleri kapsamında mutabakat metni imzalanacak.
- TİSK Başkanı Tuğrul Kutadgobilik, saat 14.00’da Herkes İçin Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi Başlangıç Toplantısı'na katılacak.
- Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi 9. Öğrenci Kongresi, saat 09.30’da gerçekleştirilecek.
- Türk Büro-Sen üyeleri, saat 12.30’da Kızılay Güvenpark’ta basın açıklaması yapacak.
- Anadolu Gençlik Derneği üyeleri, saat 12.00’da Abdi İpekçi Parkı’nda basın açıklaması yapacak.
- 78’liler Girişimi üyeleri, saat 09.00’da 12 Eylül Davası’nın görüleceği Ankara Adliyesi önünde toplanacak.
- 78’liler Girişimi üyeleri, saat 13.00’da TBMM Dikmen kapısı önünde basın açıklaması yapacak.
- Uludağ Üniversitesi Doğal Yaşam Alanında bulunan geyiklerin bir kısmı Orman Bakanlığına verilecek. Saat 09.00’dan başlayarak geyikler yakalanarak özel kafeslere konulup gönderilecek.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------
- Beşiktaş, özel bir uçakla saat 14.00’de İzmir’e gidecek ve karayoluyla Manisa’ya geçecek. Siyah-beyazlılar, Spor Toto Süper Lig’in 30. haftasında Akhisar Belediye ve Gençlikspor ile 20 Nisan Cumartesi günü Manisa 19 Mayıs Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarına Manisa’da yapacağı antrenmanla devam edecek.
- Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde saat 13.00’de öğrencilerle bir araya gelecek.
- Galatasaray, Elazığspor karşılaşmasının hazırlıklarını yarın saat 18.00'de yapacağı antrenmanla tamamlayarak maç için Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kampa girecek.
- Türkiye ile Hollanda arasındaki yakın dostluk vesilesiyle İ.B.B.Spor A.Ş.,Hollanda Başkonsolosluğu ve Bisiklet Federasyonu işbirliğiyle 49. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun bir parçası olarak “28 Nisan 2013 Pazar’’ günü profesyonel bisiklet turunun ardından amatör halk sürüşü olarak “Kıtalararası Bisiklet Gezisi” düzenlenecek. Sözkonusu etkinliğin Basın Toplantısı 18 Nisan Perşembe saat 10.00'da Hollanda Başkonsolosluğu'nda gerçekleştirilecek.
- Feriye Kültür Merkezi’nde “Beşiktaş’ın Dervişi Süleyman Seba” belgeselinin tanıtımı saat 20.00’de yapılacak.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 501
Bu Ay : 2030
Toplam : 2030

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom