Çakır Çalışmaları Yerinde İnceledi

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, beraberinde belediye başkan yardımcıları ve bazı daire müdürleriyle birlikte Malatya genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Çakır Çalışmaları Yerinde İnceledi Malatya Haber

İlk olarak batı girişi yol genişletme ve düzenleme çalışmalarını inceleyen Başkan Çakır, yapılan işlerin seyri hakkında bilgi alarak talimatlar verdi. İstasyon Kavşağı’ndan başlayarak yapımı süren Yaşam ve Spor Merkezi önüne kadar çalışmaları denetleyen Başkan Çakır, Yaşam ve Spor Merkezi inşaatında da incelemelerde bulundu.

Batı girişinin iki tarafında da çalışmaları izleyen Çakır, esnaf ve vatandaşlarla da sohbet etti. Yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getiren esnaf ve vatandaşlar, Çakır’a teşekkür ettiler.
Çakır, daha sonra yeni yapılan Doğu Garajı’nın ön tarafında çalışmaları devam eden Kuzey Kuşak Yolu bağlantı bölümü ve kavşak çalışmalarında incelemeler yaptı. Yol genişletme ve kaldırım düzenlemeleriyle birlikte çalışmalar tamamlandığında bölgedeki trafik akışının rahatlayacağı ifade edildi.

Şehir genelinde yapımı tamamlanarak prestij caddeye dönüşen çeşitli bölgelerdeki yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarını da inceleyen Başkan Çakır, düzenleme çalışmalarının devam ettiği Sağlık Caddesi’ndeki yapım işlerini de yerinde inceleyerek ilgililerden bilgi aldı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 886
Bu Ay : 1404
Toplam : 1404

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom