Yazıhan'da Siyer Yarışması

Malatya’nın Yazıhan ilçesinden Siyer-i Nebi Yarışması düzenlendi.

Yazıhan'da Siyer Yarışması Malatya İlçe

Durucasu İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğü’nün, Yazıhan Müftülüğü ve Türkiye İmam Hatipliler Vakfı (TİMAV) katkılarıyla düzenlediği Siyer-i Nebi yarışması okullar tarafından ilgiyle karşılandı.

Yazıhan SODES Kültür ve Sanat Merkezi Konferans Salonu’nda yapılan yarışmaya Durucasu Ortaokulu, Fethiye Ortaokulu, Abdurrahman Serttaş Ortaokulu, Hamidiye Ortaokulu, Yazıhan Ortaokulu, Yeniköy Abdurrahman Serttaş Ortaokulu ve Tecirli Ortaokulu katıldı.

Yapılan yarışmada Fethiye Ortaokulu birinci, Durucasu Ortaokulu ikinci ve Yeniköy Abdurrahman Serttaş Ortaokulu üçüncü oldu. Birinci olan okulun dört öğrencisine birer adet çeyrek altın, ikinci olan okulun öğrencilerine mp4, üçüncü olan okulun öğrencilerine mp3 ve dördüncü, beşinci, altıncı olan okullara da kitap hediye edildi.

Dereceye girenlere ödülleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Fethulla Taylan, İlçe Müftüsü Turgay Papurcu, Halk Eğitim Müdürü Lütfi Hangün, Abdurrahman Serttaş Ortaokulu Müdürü Şükrü Deveceloğlu, Yeniköy Abdurrahman Serttaş Ortaokulu Müdürü Ramazan Şahin ve Yazıhan Ortaokulu Müdürü Mustafa Öz tarafından verildi. Yarışmayı düzenleyen Durucasu İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Selçuk Kömürkara, yarışmaya verdikleri destekten dolayı Yazıhan Müftülüğüne ve TİMAV’a teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Fethulla Taylan, bu tür yarışmaların çok yararlı olduğunu, yarışmanın çok çoşkulu geçtiğini ve katılan bütün okullara teşekkür etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 1008
Bu Ay : 16056
Toplam : 16056

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom