Aile Mezarlık Biçimi İlgi Görüyor

Kahramanmaraş Belediyesine bağlı ekipler Sivasta mezarlık alanlarını gezerek incelemelerde bulundular.

Aile Mezarlık Biçimi İlgi Görüyor Bölge

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ve ekibi göreve geldiği günden bu güne kadar Kültüre, sağlığa, eğitime ve diğer belediyecilik faaliyetlerine büyük önem veren ve bu yönde yaptığı farklı  çalışmalarla diğer belediyelere örnek oluyor.

 Türbe restorasyonları ve Sivas’ta bulunan mezarlıklarda yapılan örnek çevre düzenleme çalışmalarını yerinde incelemek üzere Sivas’a gelen Kahramanmaraş Belediyesi Mezarlıklar Müdürü Emir İsmail Demir ve berberindeki heyet Yukarı Tekke Mezarlığı’nda yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Taziye binasında Başkan Ürgüp'le görüşen Kahramanmaraş Belediyesi Mezarlıklar Müdürü Emir İsmail Demir, “Mezarlıklarınızı görmek yapılan çalışmaları yerinde incelemek için ilinize geldik inancımız gereği ölülerimize saygı çerçevesinde harika bir mezarlık düzenlemesi yapılmış bu modeli Belediye Başkanımıza anlatarak böyle bir çalışmanın da ilimizde yapılması için gerekli fikir alış verişinde bulunacağız” “dedi.

Başkan Ürgüp'te “Bilgi alışverişinin kurumlar açısından önemli olduğunu vurgulayarak daha iyilerini sizlerin yapmasını temenni ederiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 656
Bu Ay : 5850
Toplam : 5850

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom