10 Nisan Türkiye Gündemi

10 Nisan 2013 Türkiye Gündemi

10 Nisan Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

 Cumhurbaşkanı Gül’ün programı

- Cumhurbaşkanı Gül, saat 10.30’da Türk Polis Teşkilatının 168. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle düzenlenecek olan törene katılacak. Gül, saat 11.45’de TÜSİAD yönetim kurulu başkanı Muharrem Yılmaz ve beraberindeki heyeti kabul edecek. Gül, saat 13.00’de Çankaya Sofrası'nda, Türkiye'nin bilimsel geleceğiyle ilgili görüş alışverişinde bulunacağı konukları ağırlayacak. Cumhurbaşkanı Gül, 15.00’de İsviçre Konfederasyonu Büyükelçisi Walter Haffner, saat 16.00’da Gine Cumhuriyeti Büyükelçisi Daouda Bangoura, saat 17.00’da Zambiya Cumhuriyeti Büyükelçisi Bwalya Stanley Kasonde Chiti’nin güven mektuplarını sunacak.

TBMM Başkanı Çiçek’ın programı

- TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve İçişleri Bakanı Muammer Güler, saat 10.30’da Türk Polis Teşkilatının 168. kuruluş yılı kutlama töreni ile saat 19.00’da düzenlenecek olan resepsiyona katılacak

Başbakan Erdoğan’ın programı

- Başbakan Erdoğan, Kırgızistan’da çeşitli temaslarda bulunacak.

Bakanların ve bakan yardımcılarının faaliyetleri

- Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, saat 10.30’da Tarım Sigortalarının Gelecek 10 Yılı çalıştayı'na katılacak.
- Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, saat 17.00’da TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yıldız ve beraberindeki heyeti kabul edecek.
- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, saat 10.00’da “Sektörde Kadın Buluşması Çalıştayı”nın açılışına katılacak.
- Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, saat 18.30’da ESAM'ın düzenlediği "Kentsel Dönüşüm ve Şehircilik Konferansı"na katılacak
- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, saat 09.30’da “12. Türkiye Uluslararası Petrol ve Gaz Konferansı” sergisine katılacak.
- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen, saat 10.30’da Cumhurbaşkanlığı himayesinde yürütülen "Diyabeti Durduralım" projesinin 2. yılı dolayısıyla düzenlenecek olan değerlendirme toplantısına katılacak.
- Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, saat 13.30’da Büyük Adımlar Paneli'ne katılacak, Bakan Kılıç ve Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Hasan Albayrak, saat 18.50’de “Çanakkale Yolun Sonu” filmini izleyecek.

TBMM gündemi

- Saat 10.00’da Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu’nda patent haklarının korunması hakkında KHK ile bazı kanunlarda değişiklik yapılmasına dair kanun tasarısı görüşülecek.
- CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, saat 10.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- Bağımsız İstanbul Milletvekili Levent Tüzel, saat 11.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
- MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, saat 11.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, saat 12.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP Eskişehir Milletvekili Bedii Süheyi Batum, saat 12.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP Çanakkale Milletvekili Ali Sarıbaş, saat 13.00’da basın toplantısı düzenleyecek.
- MHP Gurup Başkanvekili Oktay Vural, saat 13.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- TBMM İçtüzük Uzlaşma Komisyonu Toplantısı Saat 14.00 düzenleyecek.

Partilerin programları

- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, saat 09.00’da TÜSİAD yönetimiyle kahvaltıda bir araya gelecek. Kılıçdaroğlu, saat12.00’de CHP MYK toplantısına başkanlık edecek

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yıldız ve beraberindeki heyet, saat 15.00’da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret edecek.
- AK Parti Dışişleri Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Metin Külünk, saat 09.30’da Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde temaslarda bulunacak 23 Milletvekili’nin yapacağı temaslar hakkında bilgilendirme toplantısına katılacak.
- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Hacettepe Üniversitesi işbirliğiyle, saat 09.00’da “Sürdürülebilir Üretim Sempozyumu 2013” konulu bir sempozyum düzenlenecek.
- Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever, saat 10.00’da “Libya’nın Yeniden Yapılandırması Programında Türk Teknik Müşavirlik Hizmetleri” konulu panele katılacak.
- KESK, saat 09.00’da Ankara Adliyesi Önünde bir basın açıklaması yapacak

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------------------------
- Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi çeyrek final rövanşında, İtalya'nın Lazio takımıyla deplasmanda yapacağı maç için saat 13.00’da Roma'ya gidecek.
- Fenerbahçe Teknik direktör Aykut Kocaman saat 20.00’de basın toplantısı düzenleyecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 270
Bu Ay : 1005
Toplam : 1005

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom