Vücut Geliştirmede Dereceyle Döndüler

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından yapılan Vücut Geliştirme Türkiye Şampiyonasına katılan Malatyalı 2 sporcu, katıldıkları kategorilerden dereceyle döndü.

Vücut Geliştirmede Dereceyle Döndüler Malatya Spor

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından Kemer ilçesi Limak Limra Otel'de düzenlenen şampiyonaya yaklaşık 500 sporcu katıldı. Şampiyonada vücut geliştirme, klasik vücut geliştirme, fitness, body fitness, welness, atletik fitness kategorilerinde minikler, gençler, büyükler ve master sporcular mücadele etti.

Vücut Geliştirme Türkiye Şampiyonası’nda, Klasik Vücut Geliştirmede 1.75 santimetre boy altında Kenan Demir, Türkiye ikincisi oldu. Vücut Geliştirme Genç Erkeklerde 75 kilogram altında ise Mustafa Baştaş Türkiye üçüncülüğünü elde etti.

Vücut Geliştirme Türkiye Şampiyonasına katılan 2 sporcunun dereceyle Malatya’ya dönmesi nedeniyle Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Malatya İl Temsilciliği tarafından basın toplantısı düzenlendi.
Atatürk Spor Salonu toplantı odasında gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Malatya İl Temsilcisi Mustafa Erdemir, Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından yapılan Vücut Geliştirme Türkiye Şampiyonasına katılan Malatyalı 2 sporcunun dereceyle dönmesinin kendilerini gururlandırdığını söyledi.

Şampiyonada derece yapan Vücut Geliştirme sporcuları Kenan Demir ile Mustafa Baştaş’ın milli takıma seçildiğini kaydeden Erdemir, sporcuların 25 gün sonra milli takım kampına katılacaklarını belirtti.
Vücut Geliştirme sporcusu Mustafa Baştaş’ın antrenörü Mustafa Akaltun, şampiyonada Malatya’yı en iyi şekilde temsil ettiklerini ifade etti.

Vücut Geliştirme sporcusu Kenan Demir’in antrenörü Mehmet Şabahat ise uzun bir çalışma maratonunun ardından başarılı olduklarını söyleyerek, “Hedefimiz milli takım kadrosuna girerek, milli formayla başarı sağlamaktır. Bunun için şampiyona sonrası ara vermeden çalışmalara başladık” dedi.
Klasik Vücut Geliştirmede 1.75 santimetre boy altında Türkiye ikincisi olan Kenan Demir de, uzun ve yorucu bir çalışma maratonu sonrası başarılı olduklarını belirtti.

Vücut Geliştirme Türkiye Şampiyonasından dereceyle dönen Kenan Demir ile Mustafa Baştaş’a destek veren Şampiyon Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Akkök, uzun ve meşakkatli yolda her zaman sporcuların yanında olacaklarını ve destek vereceklerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 882
Bu Ay : 4680
Toplam : 4680

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom