Malatyalılar Derneğinden Şavata'ya Ziyaret

Ankara Malatyalılar Derneği Başkanı Yakup Demir ve Yönetim Kurulu üyeleri, Malatya İl Genel Meclis Başkanı Naci Şavata’yı makamında ziyaret etti .

Malatyalılar Derneğinden Şavata'ya Ziyaret Malatya Haber

Demir, yönetim kurulu üyeleri dernek olarak Ankara’da Malatyalılara yönelik birçok faaliyet gerçekleştirdiklerini, özellikle Ankara’da yaklaşık 40 derneğini bir çatı altında topladıklarını söyledi.
Ankara Malatyalılar Derneği Kadın Kolları Başkanı Medine Ayaz, Başören Köyü Dernek Başkanı Cennet Yeter Çelik, kendi dernekleri ile ilgili çalışmalarını anlatarak, dernek üyelerinin el emeği olan iki yastığı Şavata’ya hediye ettiler.

İl Genel Meclis Başkanı Naci Şavata, “Derneğin, Ankara’da yurtlarda kalan Malatyalı öğrencilerimizle birebir ilgilendiklerini, kahvaltılı toplantılar yaptıklarını, öğrenci kolu oluşturduklarını, Malatya Korosu kurduklarını, Malatyalı Hemşerilerimize ücretsiz ve sertifikalı İngilizce kursu verdiklerini, ayrıca ücretsiz ve sertifikalı diksiyon kursları açtıklarını öğrendim. Bir Malatyalı olarak çok mutlu oldum. Özellikle Malatya dışında Malatyalı dernekleri bir araya getirmeleri bizleri daha mutlu etti” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 615
Bu Ay : 6595
Toplam : 6595

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom