Eski Valilerden Darende'ye Ziyaret

Eski Malatya Valilerinden Saffet Arıkan Bedük ile Galip Demirel ve Malatya Valisi Vasip Şahin, Malatya’nın Darende ilçesini ziyaret etti.

Eski Valilerden Darende'ye Ziyaret Malatya Haber

Kaymakam Mehmet Aktaş'ı makamında ziyaret eden Şahin, Demirel ve Bedük, daha sonra Somuncu Baba Türbesi ve Darende Tanıtım Merkezini gezdiler ve yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Kaymakam Mehmet Aktaş tarafından Saffet Arıkan Bedük'e Malatya'da görev yaptığı dönemi içeren bir fotoğraf albümü hediye edildi.

Galip Demirel konuşmasında “Her zaman güler yüzlü, hizmette yarışan Darendeliler burayı da oldukça güzelleştirmişler, çok büyük hizmetler yapılmış emeği geçenleri tebrik ediyorum. İnsanların gönüllerinde olmak en büyük mutluluktur, burada bunun başarıldığını görüyoruz” dedi.
Saffet Arıkan Bedük ise, “Rahmetli Özal’ı burada bir kez daha anmak isterim. Malatya'yı bu sefer çok daha güzel gördüm, şehirleşme bakımından geniş caddeler, plan ve programlı yeni yatırımların yapıldığını gördüm ve mutluluk duydum. Bu ziyaret vesilesiyle Darendemize de geldik ve ziyaretimizi taçlandırdık. Hem Somuncu Baba hem de Es Seyyis Osman Hulusi Efendi çok saygı duyduğum zatlardır” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonrasında Darende Tanıtım Merkezinde bulunan deftere günün anlamına binaen ziyaretçiler notlarını düştüler. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 231
Bu Ay : 8290
Toplam : 8290

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom