Hokey Sporcuları Tebrik Edildi

Kırıkkale'de yapılan 12 Yaş Altı Türkiye Hokey Şampiyonası’nda şampiyon olan takım, Malatya Halk Eğitim Merkezi Müdürü Veysel Güler'i ziyaret etti.

Hokey Sporcuları Tebrik Edildi Malatya Spor

Türkiye Hokey Federasyonu'nun 2013 yılı faaliyet programında yer alan 15-17 Mart 2013 tarihleri arasında Kırıkkale'de yapılan 12 Yaş Altı Türkiye Hokey Şampiyonası’nda şampiyonluğa ulaşan minik hokeyciler ve antrenör Savaş Yılmaz, alınan bu başarı sonrasında, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Veysel Güler'i makamında ziyaret ettiler.

Takım Antrenörü Savaş Yılmaz, yaptığı konuşmada, “Miniklerimizin almış olduğu bu şampiyonluğu hazırlık sürecinde bizlerden desteklerini esirgemeyen Gençlik Spor il Müdürümüz ve Halk eğitim Merkezi Müdürümüzü makamlarında sporcularımız ile ziyaret ederek Müdürlerimize teşekkür etmek istedik. Sporcularım çok küçükler ve işin en başındalar inşallah bu spora devam ederlerse onlar da abileri gibi hokey milli takımlarında yer alacaklar.

Ziyaretlerimizdeki amacım çıktıkları bu yolda kimlerin kendilerini desteklediklerini ve geleceklerine kimlerin katkı yaptıklarını bilmelerini ve unutmamaları adına ziyaretlerde bulunduk. Olumlu ve güzel bir gün geçirdi sporcularım, müdürlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Veysel Güler ise, ’"Hocamız Savaş bey ile ile Malatya, Hokey branşında güzel bir başarı grafiği yakalamış durumda. Bizlerin amacı bu başarıyı desteklemek ve onların yanında olduğumuzu hissettirmektir. Sporcularımızı ve hocamızı kutluyorum “dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 737
Bu Ay : 3221
Toplam : 3221

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom