Amacımız Altyapımızı Güçlendirmek

Malatya Amatör Küme Futbol Ligi takımlarından Kale Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Erdal Kaçan, amatöre lige renk katmaya çalıştıklarını söyledi.

Amacımız Altyapımızı Güçlendirmek Malatya Spor

Kaçan, kulüp olarak sporcuların eğitimlerini ön planda tutup, bunun yanında da spor yapmalarını sağlamayı amaçladıklarını ifade ederek, “Biz hiçbir zaman skor endeksli bir takım olmadık. Biz sporcularımızın sahaya çıkması ve en iyi şekilde spor yapması için mücadele veriyoruz. U-15, U-17 ve 1. Amatör Küme Büyükler Ligi olmak üzere 3 kategori ciddi bir sakatlık yaşamadan, en güzel şekilde tamamladık.

U-14 ve U-16 Liglerinde de mücadelemizi sürdürüyoruz. Ben teknik heyetimize ve sporcularımıza gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür ediyorum. Ali Kayaduman, Cebrail Şahin ve Mehmet Aydemir hocamız, takımlarımızın sahaya çıkmasında büyük bir fedakarlık gösteriyor. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Bunun yanında bizlere maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Celal Öztop ve Celal Ertuğrul’a da teşekkür ediyorum” dedi.

Kaçan, “Kulüp olarak elbette ki hedeflerimiz var. Ama hedeflerimize ulaşmak içinde zaman var. Önümüzdeki senelerde özellikle altyapımızı da güçlendirdikten sonra hedeflerimize ulaşmak istiyoruz. Her sene transferlerle bu iş yürümez. Bu anlamda da altyapıya büyük önem veriyoruz” diye konuştu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 370
Bu Ay : 6350
Toplam : 6350

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom