AKP'de Mahalle Ziyaretleri

AK Parti İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkci, Merkez İlçe Başkanı Osman Güder ve partililer ile beraber İstiklal, Hasan Varol ve Sıtma Mahallesini ziyaret etti.

AKP'de Mahalle Ziyaretleri Malatya Siyaset

Mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri ile bir araya gelinerek, mahallenin sorunları, istekleri dinleyen AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci, “Malatya yapılan hizmetler ile yeniden inşa edilmektedir. Yapılan çalışmalar ile Malatya’nın hem Büyükşehir’e hazırlanması hem de daha modern, yaşanılabilir bir kent olması sağlanmaktadır. Çalışmalar sırasında elbette ki vatandaşlarımız bazı zorluklar, rahatsızlıklar yaşamaktadır. Ancak bizler, belediyemiz bunu yapmakla vatandaşlarımıza hak ettiği hizmeti sunuyor. Yıllardır el atılmamış, onarılmamış yolları, kaldırımları yeniden daha modern hale getirmek için çalışılmaktadır” dedi.

Tüfenkçi, “Bizler her hafta mahalle ziyaretleri yaparak sizlerin sorunlarını isteklerini bizzat sizlerden dinlemek için aranızdayız. Bugüne kadar gittiğimiz mahallelerde vatandaşlarımız yapımı biten, düzenlemesi yapılan cadde ve sokakları görünce aynısı kendi mahallelerinde de istemektedirler. Yani belli sıkıntılar yaşanıyorsa da sonuç olarak vatandaş hizmetten memnun” ifadelerini kaydetti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 243
Bu Ay : 6223
Toplam : 6223

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom