5084'ün Uzatılması iyi Oldu

Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’na (MTSO) teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

5084'ün Uzatılması iyi Oldu Malatya Siyaset

Ziyarette konuşan MTSO Başkanı hasan Hüseyin Erkoç, “5084’ün uzatılması noktasında Malatya gibi gelişmekte olan iller için önemli olduğunu ilgili ve yetkililere, hatta Başbakan’a kadar iletip, uzatılmasını istemiştik. Uzatılacağı söylendi, iş dünyasını mutlu etti. Ankara’da 6 milletvekilimizin 6’sını da ziyaret ettim mecliste, gerekli temaslar ve girişimler sonucu uzatılacağı yönünde sayın başbakanımız açıklama yaptı. Uzatılacak olması önemlidir” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ise, “Genel başkanımızın Malatya ziyaretinde ilgilerini esirgemeyen Hasan Erkoç ve MTSO üyelerine gecikmiş de olsa teşekkür ziyareti gerçekleştiriyorum.

Malatya’ya yakışan toplantı olması nedeniyle ancak teşekkür ziyareti fırsatı buldum. Bir teşekkürüm de, birlik ve beraberlik içinde, 5084 sayılı teşvik yasanını uzatılması için birlikte mücadele ettik ve uzatılması konusunda söz verildi. Konuyu mecliste de konuşarak gündeme getirmiştim. 5084 sayılı teşvik yasasının uzatılması sorusunda emeği geçenlere teşekkür ederim. Mecliste 5084’le ilgili mecliste 10’a yakın konuşma yaptım. İstihdam ve yeni yatırımların olmasına vesile olacaktır” şeklinde konuştu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 825
Bu Ay : 7622
Toplam : 7622

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom