Malatya Ziraat Odası Kapatıldı

Eski Malatya Ziraat Odası Başkanı Bayram Polatbaş, Malatya Ziraat Odası’nın kapatıldığını açıkladı.

Malatya Ziraat Odası Kapatıldı Malatya Haber

Malatya Ziraat Odası’nın kapatılmasıyla ilgili basın açıklaması yapan eski Malatya Ziraat Odası Başkanı Bayram Polatbaş, “2007 yılından bu yana Malatya Ziraat Odası Başkanlığı görevini yürütüyorduk. Büyükşehir Yasası'yla ilgili genel merkezimizin de tasarrufu doğrultusunda; Malatya’da Merkez ilçenin olmaması, iki tane yeni ilçenin kurulmasıyla birlikte Malatya Ziraat Odası tüzel kişiliği kapatılmıştır.

Malatya Ziraat Odası 20 Şubat tarihi itibarıyla kapatılmıştır. Yeşilyurt İlçe Ziraat Odası Başkanımız bundan sonra bu görevi yürütecektir. Biz Ziraat Odası Genel Merkezimizin bize gönderdikleri yazı ve direktif doğrultusunda görevimizi Yeşilyurt’a devrettik. Malatya Ziraat Odası kapandı. Malatya büyükşehir olacaksa biz buna seviniriz. Ziraat odası, Malatya merkezde kapanmıştır ama 12 ilçemizde görevine devam edecektir” dedi.

Odanın “yolsuzluk nedeniyle” kapatıldığı söylemlerinin doğruyu yansıtmadığını savunan Polatbaş, şunları kaydetti:

“Ben dedikodularla değil, belgelerle konuşurum. Ben asla lekeyi kabul etmem. Allah’a şükür genel merkezimin teftiş kurulu raporu da elimde. Yolsuzluk konusu iddiası olanların ellerinde belgeleri varsa çıkarsınlar. Dostumuz olduğu kadar istemeyenlerimiz de var. Hem siyasette hem odamızda hem de Muhtarlar Derneği’nde rakiplerimiz var. Kimin elinde neyi varsa çıkar gösterir. Bizim belgelerimiz var.” 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 25
Bugün : 822
Bu Ay : 1557
Toplam : 1557

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom