'Gençlerden Ecdada Mektup' Yarışması

"Gençlerden Ecdada Mektup" konulu yarışmaya, ilgi gösterilmesi istendi.

'Gençlerden Ecdada Mektup' Yarışması Malatya Kültür-Sanat

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, "18 Mart 2013 Çanakkale Zaferi'nin 98. yıldönümü kapsamında gerçekleştirilecek etkinliklerle, gençlerimizin milli ve manevi duygularını canlı tutarak; tek vatan, tek devlet, tek bayrak, tek millet inancı ve idealini kazanmaları amaçlanmaktadır.

Bu doğrultuda, bakanlığımız tarafından 'Gençlerden Ecdada Mektup' konulu yarışma düzenlenecektir. Yarışma kapsamı, 'Çanakkale Zaferi' olacaktır. Söz konusu yarışmaya 14-29 yaşları arasında gençlerimiz, 18 Şubat-8 Mart 2013 tarihleri arasında elektronik başvuru formunu doldurarak başvuracaklardır. Başvuru formuna ve yarışma afişine form.gsb.gov.tr/GenclerdenEcdadaMektup adresinden ulaşılacaktır" ifadeleri kaydedildi.

“Elektronik ortamda bizlere ulaşan mektuplar değerlendirilip, dereceye giren ilk üç kişiye bakanlığımızın düzenleyeceği Çanakkale Zaferi etkinliklerinde iPad 2 wi-fi + 3G (64 Gb) ödül olarak verilecektir. Yarışma sonuçları www.gsb.gov.tr sayfasından ilan edilecektir” denilen açıklamada, yarışmaya ilgi gösterilmesi istendi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 470
Bu Ay : 2038
Toplam : 2038

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom