Miniklere 'Doğaya Saygı' Konferansı

Malatya’da minik öğrencilere ''Doğaya Saygı'' konulu konferans verildi.

Miniklere 'Doğaya Saygı' Konferansı Malatya Haber

Valiliğin başlatmış olduğu ''Malatya Değerler Eğitimi Projesi'' (MADEP) kapsamında Polis Amca İlk Okulu'nda ''Doğaya Saygı'' konulu konferans düzenlenerek ilgi gördü. TEMA Vakfı Malatya İl Temsilcisi İzzet Berktaş'ın verdiği konferansta genel olarak; TEMA Vakfı'nın amaçları, vizyonu, misyonu ve faaliyetleri hakkında bilgi verildi. ''Doğaya Saygı'' kapsamında yapılabilecekler slaytlar ve görsel sunumlar eşliğinde anlatıldı.

Konferanstan duyduğu memnuniyeti dile getiren Polis Amca İlk Okulu Müdürü Ramazan Şahin, konferans ve ''Değerler Eğitimi Projesi'' hakkında şunları söyledi: ''Valiliğimizin başlatmış olduğu ''Değerler Eğitimi Projesi'' kapsamında okulumuzda ''Doğaya Saygı'' konulu konferans düzenledik. Amacımız öğrencilerimizde farkındalık oluşturmak ve doğaya saygı bilinci kazandırmaktı. Bunu da düzenlemiş olduğumuz bu konferans ve yapacağımız diğer çalışmalar sayesinde başaracağımıza yürekten inanıyorum.

Değerler Eğitimi Projesi'nin ocak-şubat dönemindeki ana teması ''Saygı''.Doğaya saygı duymayı öğrenmiş bir kişinin insanlara,tarihe,düşünceye ve kendine saygıyı daha kolay benimseyeceğini düşünüyorum. Konferansı veren TEMA Vakfı il temsilcisi Sayın İzzet Berktaş'a, konferansın hazırlanmasında emeği geçen öğretmen arkadaşlarıma ve konferansın asıl muhatabı, geleceğimizi oluşturacak olan öğrencilerime teşekkür ediyorum.'' 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 110
Bu Ay : 733
Toplam : 733

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom