Muhtarlar Belediye Hizmetinden Memnun

Malatya Belediyesi’nin alt yapı çalışmalarını yürüttüğü Koyunoğlu Mahalle Muhtarı Kazım Zengin, yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirtti.

Muhtarlar Belediye Hizmetinden Memnun Malatya Haber

Malatya genelinde değişim, dönüşüm ve yenileme çalışmalarını sürdüren Malatya Belediyesi, Malatya’nın eski mahallerinden biri olan Koyunoğlu Mahallesi’nde de bu çalışmalarını sürdürüyor.
Çalışmalar kapsamında Koyunoğlu Caddesi’nde sürdürülen çalışmalar tamamlanırken, bu caddeyle bağlantılı bazı sokaklarda ise çalışmalar hava şartlarının elverdiği ölçüde sürdürülüyor.

Alt yapısının büyük bir bölümü yenilenen Koyunoğlu Mahallesi’nde bugüne kadar 17500 metrekare kompozit kaldırım, 7500 metrekare cep otopark, 2500 metre yağmur suyu drenaj hattı, 30608 metrekare’de asfalt serimi yapıldı. 70 Aydınlatma direğinin montesini yapan Malatya Belediyesi, ağaçlandırma çalışmalarında da bulunacak.

Koyunoğlu Mahallesi’nde yapılan çalışmaları değerlendiren mahalle muhtarı Kazım Zengin, çalışmaların büyük bir bölümünün tamamlandığını, bazı sokaklarda ise çalışmaların halen devam ettiğini söyledi.

Koyunoğlu Mahallesi’nin, Malatya’nın merkezinde olduğunu belirten Muhtar Zengin, “Mahallemiz Malatya Belediyesi hizmet binasının tam karşısında olduğu için, belediyemizi ziyarete gelen herkes önce burayı görüyor. Yapılan çalışmalardan memnunuz. Çalışmaların tamamlanmasıyla mahallemiz daha da güzelleşecek” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 256
Bu Ay : 16392
Toplam : 16392

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom